همکاری خودروسازان با هواپیما سازان/ ساخت فضای داخلی جت با الهام از خودرو (+عکس)فضای داخلی که "اینفینیتو" نام دارد با همکاری پاگانی -همان خودروساز لوکس ایتالیایی که در زمینه ساخت خودروهای اسپورت و فیبرکربنی در جهان مشهور شده- برای یک جت شخصی با نام ACJ319neo طراحی شده است.

 در روزهای گذشته، گروه بزرگ ایرباس آخرین نسل از فضای داخلی یکی از جت‌های خود را معرفی کرد. این فضای داخلی که "اینفینیتو" نام دارد با همکاری پاگانی -همان خودروساز لوکس ایتالیایی که در زمینه ساخت خودروهای اسپورت و فیبرکربنی در جهان مشهور شده- برای یک جت شخصی با نام ACJ319neo طراحی شده است.

 

به گزارش عصر ایران به نقل از "بیزینس اینسایدر"، همکاری دو منبع بزرگ ابرخودروها روی زمین و هواپیماها درآسمان می‌تواند، سطح استاندارد رضایت در مشتریان و میزان تقاضا در بازار را تغییر دهد.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,طراحی داخلی جت

 

شاید بتوان گفت زیباترین بخش در فضای داخلی اینفینیتو، طرح خلاقانه‌ای است که برای سقف آن به کار رفته است. سقف این جت از یک نمایشگر غول‌پیکر بزرگ ساخته شده که می تواند آنچه که در آسمان واقعی می گذرد را برایتان به نمایش درآورد. این در حالیست که شما اثری از سقف شیشه‌ای در این خودرو نمی‌بینید.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,طراحی داخلی جت

 

با این وجود فضای داخلی حاکم بر کابین این هواپیما، حال و هوای کابین خودروهای پاگانی را دارد و به نوعی تکرار همان فضای ابرخودروهای چند میلیون دلاری است. چرم، چوب، فیبرکربن، هماهنگی زیبا و هارمونی عناصری هستند که در یک مدل هوایرا پاگانی به خوبی چشمتان را نوازش می‌دهند.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,طراحی داخلی جت

 

فضای داخلی اینفینیتو شامل بخش‌های متفاوتی مانند سینما، سالن غذاخوری که توسط یک حفاظ شیشه‌ای شفاف از هم جدا شده‌‌اند. این حفاظ می‌تواند در صورت لزوم تغییر رنگ داده و با مات شدن دو فضا را از هم جدا کند. نورپردازی ماهرانه از کف تا سقف فضا را روشن می‌کند.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,طراحی داخلی جت

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------