عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


مارمولك در لباس اسپايدر - منمارمولك در لباس اسپايدر - من

يك مارمولك گونه "آگاما موانزائه" كه داراي پوستي با رنگ هايي تا اندازه غيرعادي است به دليل انتشار عكسش به شهرت جهاني رسيده است. در واقع، اين خزنده گويي لباس اسپايدر- من يا مرد عنكبوتي مشهور را به تن دارد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش جام جم آنلاين به نقل از جنتسايد، اين مارمولك به زودي تبديل به يك ستاره گزارش هاي مصور شد چرا كه نشريه نشنال جئوگرافيك اين خزنده 30 سانتي متري را در يكي از شماره هاي خود معرفي كرد.

زيستگاه "آگاما موانزائه" در تانزانيا ، رواندا و كنيا است. اين مارمولك از انواع حشرات و كرم ها تغذيه مي كند. مارمولك آگاما خزنده اي چابك و بي رحم بوده و رنگ پوست نوع  نر به مراتب درخشان تر از نوع ماده است.

لوپز كاسيو عكاس 38 ساله برزيلي هنگام سفر به پارك ملي ماسايي مارا در كنيا هنگامي كه با اين سوپر مارمولك برخورد كرد عكس آن را گرفت. وي مي گويد: تصور مي كنم اين مارمولك از اسپايدر - من بيشتر خجالتي باشد زيرا فرصت زيادي به من نداد تا عكس هاي بيشتري از او بگيرم و خيلي زود خود را در لاي شكاف هاي صخره اي پنهان كرد.

رنگ پوست مارمولك گونه "آگاما موانزائه" به اندازه اي شبيه به لباس اسپايدر - من است كه موجب حيرت مي شود./جام جم آنلاين

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------