بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


دختر شايسته آمريکا در سال 2013 +عکس او موفق شد از ميان 13 هزار شرکت کننده اين عنوان را از آن خود کرده و به عنوان نماينده امريکا در رقابتهاي جهاني شرکت کند.

دختر شايسته آمريکا در سال 2013

"مالوري هاگان" دختر شايسته ايالت بروکلين موفق شد همه مراحل سخت انتخاب دختر شايسته را به خوبي پشت سر گذاشته و مقام نخست و عنوان دختر شايسته امريکا از آن خود کند. در اين رقابتها دختر شايسته ايالت کاليفرنياي جنوبي "آلي راجرز" دوم و دختر شايسته اوکلاهاما "آليسيا کليفتن" سوم شدند.

او هنگام معرفي خود در مراسم جمله اي را عنوان کرد رسانه ها را متوجه خود ساخت. او گفت "سندي شايد سواحل مارا در نوردد اما روحمان هرگز دچار طوفان نخواهد شد.

زمانيکه نام وي به عنوان نفر برتر اعلام کشد او با آغوش باز و بوسه هاي 50 شرکت کننده در مرحله فينال روبرو شد که اين موفقيت را به او تبريک گفتند.او علاوه بر تاج نقره اي معروف مبلغ 50 هزار دلار نيز بورسيه تحصيلي دريافت کرد.وي دانشجوي رشته مد و تکنولوژي است و با شعار توقف سوء استفاده جنسي از کودکان در اين رقابتها شرکت کرده است .

يکي از مشخصه هاي اين دوره از رقابتها حضور يک دختر 18 ساله مبتلا به اوتيسم از ايالت مونتانا بود که با راي مردم تا مرحله نيمه نهايي بالا آمد.

اين نود و دومين دوره از مسابقات انتخاب دختر شايسته امريکاست که در لاس وگاس برگزار شد.

دختر شايسته آمريکا در سال 2013

دختر شايسته آمريکا در سال 2013

دختر شايسته آمريکا در سال 2013

منبع: گروه خبری پرداد

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------