آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,شهرداری تهران

گزینه‌های سرپرستی شهرداری تهران

گزینه‌های سرپرستی شهرداری تهران رسول کشت‌پور شهردار منطقه ۲، معزی معاون عمرانی شهرداری تهران، شجاع پوریان معاون فرهنگی و…


کشف 2 میلیاردی زمین خواری در مازندراناخبار,اخبار اجتماعی,زمین خواری

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف 2 میلیارد و 750 میلیون ریالی زمین‌خواری در شهرستان چالوس و آزادسازی بیش از 2 هزار و 800 مترمربع از اراضی ملی و طبیعی استان در این منطقه خبر داد.

به گزارش ایسنا‌، حسن مفخمی شهرستانی گفت: در راستای مقابله با جرایم در حوزه تجاوز به اراضی ملی و طبیعی و زمین خواری، در پی کسب خبری مبنی بر وقوع زمین خواری در شهرستان چالوس، موضوع به طور ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان و ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

 وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی متهم به زمین خواری این فرد را دستگیر کردند.

 

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: در این عملیات بیش از 2 هزار و 899 مترمربع از اراضی ملی و طبیعی که توسط این فرد مورد تصرف قرار گرفته بود، آزادسازی شد.

 

مفخمی شهرستانی گفت: ارزش ریالی این مقدار از اراضی تصرفی بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون ریال برآورد شده که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد. 

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------