پوستر مهمی که باید به دیوار خانه و محل کار بچسبانید: علمی‌ترین روش محافظت در برابر زلزله/عکس

آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, تهران

بهشت جدید تهرانی‌ها!

«فرض کنید در تهران زلزله بیاید! چه اتفاقی خواهد افتاد؟ بسیاری می‌گویند بیشتر افرادی که جان خود را از دست می‌دهند را باید در…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پوستر مهمی که باید به دیوار خانه و محل کار بچسبانید: علمی‌ترین روش محافظت در برابر زلزله/عکسکشور ما روی نوار زلزله‌خیز زمین واقع شده و زمین‌لرزه، یکی از ویژگی‌های طبیعی محل سکونت ما به شمار می‌رود. آیا می‌دانید که هنگام وقوع زلزله می‌توانید با رعایت دستورالعملی ساده، جان خود و اطرافیانتان را نجات دهید؟ 

به گزارش خبرآنلاین، طی هفته‌های اخیر فضای مجازی مملو از دستورالعمل‌های ضدونقیض برای نجات در برابر زلزله بود که بیشتر آن‌ها حول فرضیه «مثلث حیات» تدوین شده بود. این در حالی است که تاکنون هیچ مرجع رسمی، دانشگاهی یا ایمنی، این روش فرضی را تأیید نکرده است.

 

در کشورهای زلزله‌خیز توسعه‌یافته، دستورالعمل‌های مختلفی برای محافظت از خود هنگام وقوع زمین‌لرزه وجود دارد. کارشناسان دوهفته‌نامه دانستنیها با بررسی این دستورالعمل‌ها، «به‌روزترین و علمی‌ترین راهنمای محافظت از خود را به هنگام زلزله» استخراج کرده‌اند.

 

  اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی ,زلزله‌

 

برای دیدن عکس واقعی کلیک کنید 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------