آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,پلاسکو

آخرین وضعیت پلاسکو و ایران مال

سخنگوی شورای شهر تهران در مورد آخرین پرونده‌های مطروحه شهرداری توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش ایسنا، علی اعطا صبح امروز در…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


چه کسی جایگزین بیطرف در گزینه‌های شهرداری تهران می‌شود؟اخباراجتماعی,خبرهای  اجتماعی ,شهرداری تهران

عضو منتخب شورای شهر تهران از بررسی سناریوهای مختلف برای انتخاب جایگزین حبیب‌الله بیطرف یکی از گزینه‌های شهرداری تهران خبر داد. 

به گزارش ایسنا، زهرا نژاد بهرام، با اشاره به انصراف یکی از هفت کاندیدای اصلی شهرداری تهران که در جلسه روز چهارشنبه تعیین شد، گفت‌: از ابتدا قرار بود که اعضای منتخب شورای اسلامی شهر پنجم نسبت به انتخاب هفت گزینه اصلی برای تصدی پست شهرداری تهران بوده است که در جلسه روز چهارشنبه هفت نفر از میان 24 کاندیدا انتخاب شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه یکی از گزینه‌ها (بیطرف) در نامه‌ای که در فضای مجازی منتشر شد، از این رقابت انصراف داد، خاطر نشان کرد: اینکه در پی انصراف این فرد، نفر هشتم وارد رقابت شود یا نه و آیا این که ساز و کار دیگری در پی این انصراف اتخاذ شود یا خیر، در جلسه امروز (شنبه) اعضای منتخب مشخص خواهد شد.

 

گفتنی است؛ با انصراف یکی از هفت کاندیدای شهرداری تهران زمزمه‌های ورود نفرات بعدی به جمع هفت نفر قوت گرفته است

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------