آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,عزل ۲ مسئول آموزش و پرورش استان تهران

۲ مسئول آموزش و پرورش استان تهران عزل شدند

به دنبال وقوع تخلف در ثبت نام دانش آموزان دو مسئول آموزش و پرورش یکی از شهرستان‌های استان تهران با حکم مدیر کل عزل شدند. به…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


واکنش وزیر به بازداشت رییس ارشاد مشهدوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی به بازداشت رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد واکنش نشان داد و به آزاد شدن او اشاره کرد. 

به گزارش ایسنا، سیدعباس صالحی در توئیت خود که شب گذشته آن را منتشر کرده، نوشته است: «رییس فرهنگ و ارشاد مشهد آزاد شد. از نخستین ساعات پیگیر بودم. شرمنده او و خانواده‌اش شدم که بی‌جهت سه روز را در حبس گذراند. نگرانی متدینان را ارج می‌نهم، اما آیا راه حل، حبس بی‌اطلاع قبلی در ساعت آخر پنجشنبه و عدم اخذ وثیقه تا عصر امروز بود؟  نظام را با کم‌تدبیری تضعیف نکنیم.»

 

پیش‌تر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حضورش در سومین روز از  سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس سینمایی چارسو، درباره ماجرای ساختمان سلمان مشهد (مربوط به حاشیه‌های یک جشن) که به دستگیری رییس اداره ارشاد مشهد منجر شد، به پرسش خبرنگاران پاسخ نداد.

  اخبار اجتماعی  ,خبرهای  اجتماعی,وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------