آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,محسن مهرعلیزاده

پاسخ مهرعلیزاده به شایعه شهردار شدنش در تهران

استاندار اصفهان درباره برخی شایعات مبنی بر ابراز تمایل وی به حضور در شهرداری تهران، گفت: ادامه خدمت به مردم شریف اصفهان را…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بارش در شمال کشور ادامه دارد/ شمال شرق کشور بارانی می شود  اخباراجتماعی ,خبرهای  اجتماعی ,هواشناسی

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش باران تا سه شنبه شب در شمال کشور ادامه دارد. 

بارانفریبا گودرزی در گفت و گو با  میزان، با اشاره به تداوم بارش در نوار ساحلی خزر گفت: امروز بارش های پراکنده در استان گیلان و در ساعات بعداز ظهر در مازندران و شب در استان گلستان ادامه می یابد. این بارش ها فردا با شدت بیشتری ادامه خواهد داشت. 

 

وی ادامه داد: بارش پراکنده از روز دوشنبه در خراسان شمالی آغاز می شود. سامانه بارشی که در شمال کشور قرار گرفته است تا روز سه شنبه در نوار ساحلی خزر فعال است. این سامانه عصر سه شنبه به خراسان رضوی می رسد.

 

کارشناس سازمان هواشناسی تاکید کرد: با توجه به فعالیت سامانه بارشی و شمالی شدن جریانات هوا، دما در استان های شمالی امروز و فردا تا 7 درجه کاهش می یابد. از روز سه شنبه دما در سواحل خزر به صورت نسبی افزایش می یابد. 

 

گودرزی در مورد هوای تهران گفت: پایتخت تا آخر هفته هوای صافی را تجربه کرده و در گرمترین ساعت به 32 درجه بالای صفر می رسد. 

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------