آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,

موج جدید گرما در راه کشور/ دما در برخی نقاط به بالای ۵۰ درجه می‌رسد

پیش بینی می‌شود در هفته آتی بیشینه دمای برخی نقاط به بالای ۵۰ درجه برسد. نقشه های هواشناسی نشان دهنده ورود موج جدید گرما به…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


احتمال وزش باد شدید در 7 استان کشور اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, وزش باد
سرپرست مدیریت شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: انتظار می رود امروز بعدازظهر در شمال استان آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی، شرق مازندران، خراسان شمالی، شمال سمنان، خوزستان و شرق استان تهران افزایش ابر و وزش باد شدید موقت داشته باشیم. 

مسعود حقیقت روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به نظر می رسد در دو سه روز آینده در اکثر مناطق کشور جوی آرام و پایدار داشته باشیم اما فردا و پس فردا احتمال می رود که در خراسان شمالی، دامنه های البرز در استان سمنان، استان گلستان و شرق تهران در ساعات بعدازظهر رگبار و رعد و برق داشته باشیم.

 

وی افزود: همچنین انتظار می رود امروز در استان ایلام، خوزستان و جزایر شمالی خلیج فارس پدیده گرد و خاک داشته باشیم.

 

حقیقت در رابطه با گرم ترین و سردترین نقاط کشور نیز گفت: دیروز گرم ترین نقطه کشور ایستگاه هواشناسی کشاورزی اهواز و گتوند در استان خوزستان با بیشینه دمای 47 درجه سانتی گراد بود و ملایر امروز صبح با دمای هشت درجه سانتی گراد خنک ترین منطقه کشور به شمار می رود.

 

سرپرست مدیریت شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور خاطر نشان کرد: تهران دیروز بیشینه دمای 34 درجه سانتی گراد را داشت و امروز صبح دمای هوای تهران 24 درجه سانتی گراد بود.

 

حقیقت افزود: امروز بیشینه دمای هوای تهران به 34 درجه سانتی گراد و فردا و پس فردا به حدود 35 درجه سانتی گراد می رسد.

 

وی با توجه به روند افزایش دما به ویژه در نیمه جنوبی کشور به کشاورزان توصیه کرد که از سم پاشی و محلول پاشی در ساعات 11 تا 17 اجتناب کنند.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------