آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, تعطیلی هشتم ربیع الاول

طرح یک فوریتی برای لغو تعطیلی هشتم ربیع الاول

نماینده مردم ملکان در مجلس با اشاره به طرح یک فوریتی لغو تعطیلی هشتم ربیع الاول، گفت: گزینه جایگزینی برای تعطیلی پیشنهاد…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


افزایش تدریجی دما در بیشتر نقاط کشور اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, افزایش تدریجی دما
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی در سه روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی و روند افزایش تدریجی دما پیش بینی می‌شود. 

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: امروز و فردا (۲ و ۳ تیرماه) در ساعات بعد از ظهر در مناطق شمالی آذربایجان غربی، ارتفاعات البرز در سمنان و شرق تهران، رشد ابر و رگبار پراکنده باران، گاهی همراه با وزش باد و احتمال رعد و برق پیش بینی می‌شود.

 

وی در ادامه گفت: در ساعات بعد از ظهر فردا و پس فردا (۳ و ۴ تیر ماه) در برخی نواحی استان سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار پراکنده، رعد و برق و وزش باد رخ می‌دهد.

 

به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی امروز(۲ تیرماه) در استان‌های ایلام، خوزستان، جنوب کرمانشاه و در برخی مناطق شرق و شمال شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که در برخی مناطق این استان‌ها همراه با خیزش گرد و خاک است. طی دو روز آینده نیز در قم و جنوب سمنان به علت وزش باد نسبتا شدید احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد.

 

وی افزود: امروز و فردا ( ۲ و ۳ تیرماه) خلیج فارس مواج پیش بینی می‌شود.

 

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران، فردا و پس فردا (۳ و ۴ تیرماه) صاف تا کمی ابری در بعد از ظهر همراه با وزش باد در پاره‌ای نقاط غبار محلی پیش‌بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای هوا طی فردا (۳ تیرماه) ۳۷ و ۲۴ درجه سانتیگراد است و دمای هوای تهران پس فردا (۴ تیرماه) در گرمترین زمان به ۳۸ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به ۲۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------