آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,علی ربیعی

علی ربیعی : نوربخش و تاج‌الدین برای کارگران برادر بودند

وزیر سابق کار گفت: درگذشت سیدتقی نوربخش و عبدالرحمان تاج‌الدین خسران بزرگی بود. کارگران و بازنشسته‌ها این افراد را براداران…


ابتکار خبر داد: تشکیل ستادی برای بهبود شرایط زندگی زنان در دولت اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, ابتکار
معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ستادی در دولت برای پیگیری امور مربوط به زنان سرپرست خانوار تشکیل شده؛ ۲۳۰ میلیارد تومان در برنامه ششم برای بیمه زنان سرپرست خانوار تخصیص داده شده است. 

معصومه ابتکار در گفت‌وگو با ایسنا، در ارتباط با اقدامات صورت گرفته توسط معاونت زنان و خانواده ریاست‌جمهوری برای بهبود شرایط زندگی زنان، اظهار کرد: خوشبختانه قانون برنامه ششم ۲۳۰ میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار پیش‌بینی کرده است. با مذاکراتی که با سازمان برنامه و بودجه داشته‌ایم این مبلغ تخصیص پیدا خواهد کرد و اقدامات لازم برای تحقق این امر هم از سمت ما و هم از سمت دکتر ربیعی (وزیر رفاه) پیگیری می‌شود، امیدواریم بتوانیم به زودی بیمه زنان سرپرست خانوار را انجام دهیم.

 

وی از تشکیل ستادی برای بهبود شرایط زندگی زنان در دولت خبر داد و گفت: ستادی برای هماهنگی و تقسیم کار ملی در دستگاه‌هایی که متولی امور سرپرست خانوار هستند تشکیل دادیم. اعضای این ستاد را وزارتخانه‌های کار، امور اجتماعی، بهداشت، کشور به همراهی سازمان بهزیستی و کمیته امداد، بخش‌های مختلف شهرداری‌ها تشکیل می‌دهیم.

 

ابتکار خاطرنشان کرد که وزارت اقتصاد هم ستاد مذکور را همراهی می‌کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------