آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

بازداشت راننده کامیون سانحه تصادف «نوربخش»/ انتقال پیکر رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی به پزشکی قانونی

رئیس کل دادگستری گلستان با انتشار پیامی جان باختن آقایان نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی و تاج‌الدین معاون حقوقی این سازمان…


مدیرکل زندان های تهران: پابند الکترونیکی جایگزین حبس می شود



 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,زندان های تهران
مدیرکل زندان های استان تهران، با بیان اینکه پارسال تنها یک نفر از پابند الکترونیکی استفاده کرد، اظهار داشت: امسال 50 زندانی زندان های استان تهران از پابندهای الکترونیکی به منظور اجرای مجازات جایگزین حبس استفاده می کنند. 

به گزارش ایرنا، مصطفی محبی روز شنبه در نشست خبری تشریح اقدامات این اداره کل در چهار ماهه نخست امسال گفت: در این مدت 257 مددجو با کمک ستاد دیه آزاد شدند که 15 نفر آنها از بانوان بودند.

 

وی ادامه داد: در این مدت چهار ماه، هزار و 855 مورد مشمول عفو داشتیم که به مراجع مختلف اعلام کردیم و هفت هزار و 300 مورد مرخصی از سوی قضات داده شد.

 

به گفته ، 435 مورد گذشت از شکات، 251 مورد انتقال به زندان های خارج از استان ، 625 مورد آزادی مشروط و 2 هزار و 910 مورد اعطای مرخصی منجر به آزادی از دیگر اقدامات اداره کل زندان های استان تهران در چهار ماهه نخست سال 13٩٧ بود.

 

محبی اظهار داشت: در این مدت 10 هزار جلد کتاب رایگان از محل فرهنگی گرفته و با کتاب های جدید بهینه سازی شد. با رایزنی انجام شده با وزارت ارشاد 10 هزار جلد نشریه وارد زندان ها می شود. 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------



----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------