پیش بینی دیوید بکهام از فینالیست‌های جام‌جهانی روسیهاخبار,اخبار ورزشی,دیوید بکهام

ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس براین باور است که آرژانتین و انگلیس فینال جام جهانی روسیه را برگزار خواهند کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از elsport، جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آغاز شده است  و تا حدودی مدعیان قهرمانی در این جام مشخص شده است هر چند که هنوز زود است  که در این مورد قضاوت کرد.

 

دیوید بکهام، ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس از فینالیست های جام جهانی روسیه سخن به میان آورد.

 

این ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس، اظهار کرد: بر این باور هستم که انگلیس به همراه  تیم‌ ‌ملی آرژانتین فینال جام جهانی روسیه را برگزار خواهند کرد و در نهایت انگلیس جام را بالای سر برد. این چیزی است  که من دوست دارم اتفاق افتد.

 

بکام ادامه‌ داد: این طبیعی است  که من دوست داشته باشم انگلیس قهرمان شود. بسیار خوشحالم که در دیدار نخست توانستیم تونس را شکست دهیم. بازیکنان ما جوان هستند و به تجربه زیادی نیاز دارند. بازی به بازی کار ما سخت تر خواهد شد و امیدوارم که بازی به بازی بهتر شویم.

 

تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس در گروه خود با تیم‌های ‌ملی بلژیک، پاناما و تونس هم گروه است  و در دیدار دوم به مصاف پاناما می‌رود. این درحالی است  که آرژانتین در دیدار نخست خود برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایسلند متوقف شد و اگر می‌خواهد  به دور بعد راه پیدا کند باید کرواسی را از پیش رو بردارد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------