آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,فاطمه ذوالقدر

نماینده مجلس: حضور زنان، علت برکناری مدیرعامل ورزشگاه آزادی نیست

سیده فاطمه ذوالقدر » نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد: علت برکناری «ناصر محمودی فر» مدیر ورزشگاه آزادی…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پیروزی مدعیان در هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبالاخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر بسکتبال

در جریان دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال پتروشیمی به روند شکست ناپذیری اش ادامه داد.

به گزارش ایسنا، در جریان مسابقات این هفته پتروشیمی صدرنشین لیگ و تنها تیم بدون شکست فصل میزبان دانشگاه آزاد بود و ٨٢ بر ٥٦ به برتری رسید. در این مسابقه آرون گرامی پور با ٢١ امتیاز، ٩ ریباند و تاثیرگذاری ٢٣ بهترین بازیکن میدان بود.

 

در تبریز، شهرداری این شهر میزبان رعد پدافند خوزستان بود و توانست حریف قعر نشینش را ١٠٣ بر ٤٩ شکست دهد. جوردن دیمونیک بازیکن خارجی تبریز با ٢٣ امتیاز بهترین بازیکن میدان بود. رعد پدافند در این دیدار با ٧ بازیکن بازی کرد تا بحران این تیم بیش از پیش دیده شود.

 

دو بازی دیگر در تهران بود. ابتدا نفت آبادان با نتیجه ٧٠ بر ٥٩ نیروی زمینی را برد و سپس مهرام ١٠١ بر ٥٥ یس آل گرگان را شکست داد. در دیدار نسخت استیو برت گارد راس خارجی نفت آبادان ٤٦ امتیاز گرفت. او اقدام‌های زیادی داشت اما یک پاس منجربه گل ثبت نکرد. در دیدار مهرام و شهرداری گرگان نیز میچل بازیکن خارجی تیم شمالی با ٢٠ امتیاز بهترین بازیکن میدان بود.

 

نتاج هفته سیزدهم:

مهرام ١٠١ _ یس آل گرگان ٥٥

پتروشیمی ٨٢ _ دانشگاه آزاد ٥٦

نیروی زمینی ٥٩ _ نفت آبادان ٧٠

شهرداری تبریز ١٠٣ _ رعد پدافند ٤٩

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------