زمان برگزاری جام حذفی مشخص شد/ سهمیه صعود به لیگ برتر افزایش می یابداخبار,اخبار ورزشی,جام حذفی

جام حذفی از شهریورماه امسال آغاز می شود.

به گزارش ایلنا، فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول در مراسم قرعه‌کشی فصل جدید این مسابقات اظهار داشت: فصل جدید لیگ دسته اول از تاریخ ۲۰ مرداد ماه به صورت قطعی آغاز خواهد شد.

 

وی در ادامه تأکید کرد: کارهای مربوط به انتقال سهمیه تیم برق جدید شیراز به قشقایی هم در حال انجام است،‌ اما هنوز مراحل این کار به طور نهایی کامل نشده است و تا مشکلات حقوقی حل نشود،‌ این تغییرات قابل اجرا نیست.

 

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور،‌ تصریح کرد: جام حذفی نیز از اواخر شهریور ماه برگزار خواهد شد. تیم‌ها آن را جدی بگیرند.

 

سهمیه صعود به لیگ برتر افزایش می یابد

سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: به شرط تصویب هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال فصل آینده سهمیه صعود تیم‌ها به لیگ برتر ۲.۵ خواهد شد.

 

وی افزود:سازمان لیگ به هیات ریسه فدراسیون فوتبال این پیشنهاد را ارایه می کند. اگر مصوب شد سهمیه صعود افزایش پیدا می کند در غیر اینصورت سهمیه همان ۲ تیم خواهد بود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------