آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , تیم کشتی آزاد

تیم کشتی آزاد روسیه قهرمان جهان شد/ ایران در جایگاه ششم ایستاد

رده بندی تیمی و انفرادی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در حالی مشخص شد تیم روسیه با اقتدار قهرمان شد و ایران با سه مدال برنز…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


نماینده مجلس: حضور زنان، علت برکناری مدیرعامل ورزشگاه آزادی نیستاخبار,اخبار ورزشی,فاطمه ذوالقدر

سیده فاطمه ذوالقدر » نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد: علت برکناری «ناصر محمودی فر» مدیر ورزشگاه آزادی صدور مجوز حضور زنان به منظور تماشای مسابقات جام جهانی نیست.

به گزارش ایرنا، ذوالقدر روز دوشنبه درباره خبرهای منتشر شده درخصوص علل برکناری مدیر مجموعه ورزشی آزادی، افزود: براساس پیگیری‌ های وزارت ورزش و جوانان، برکناری وی ارتباطی با حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقات جام جهانی ندارد. 

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: برکناری محمودی‌فر به دلیل مسائل مدیریتی بوده و مربوط به مسائل داخلی این مجموعه است. 

 

ذوالقدر با بیان اینکه به دلیل برخی مسائل مدیریتی در مجموعه آزادی و به صلاحدید، مدیر این مجموعه تغییر کرد، ادامه داد: ورود خانواده‌ها به استادیوم آزادی با اجازه شخص وزیر و استاندار تهران انجام گرفت و مراتب قانونی رعایت شد ریاست جمهوری نیز از ورود خانم‌ها به استادیوم آزادی راضی بودند. 

 

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: خبرهای منتشر شده مبنی بر اینکه مدیر مجموعه ورزشی آزادی به دلیل حضور بانوان در ورزشگاه برکناری شده صحت ندارد. 

 

«حسن کریمی» مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی روز شنبه محمودی فر مدیر مجموعه ورزشی آزادی را برکنار و «فرهاد نیکوخصال» مدیر برکنار شده پیشین این ورزشگاه در دوره گذشته را به عنوان سرپرست مجموعه منصوب کرد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------