مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال؛ دانشگاه آزاد در خانه باخت/ نفت از سد مهرام گذشتاخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر بسکتبال

نفت آبادان در حساس‌ترین بازی هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال مقابل مهرام به پیروزی رسید تا تنها میزبان پیروز این هفته باشد.

به گزارش تسنیم،‌ در هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال تیم‌های نیروی زمینی، شهرداری تبریز، پتروشیمی بندر امام و نفت آبادان حریفان خود را شکست دادند. 

 

در تنها بازی تهران که در سالن حکیمیه برگزار شد، تیم شهرداری تبریز با 15 امتیاز، شش ریباند و چهار پاس گل آرن داودی موفق به شکست میزبان خود،‌ دانشگاه آزاد شد. حامد سهراب‌نژاد هم 15 امتیاز برای دانشگاه آزاد کسب کرد.

 

در بازی دیگری که در سالن تختی اهواز برگزار شد، تیم پدافند خوزستان در یک بازی کم امتیاز از نیروی زمینی شکست خورد. در این بازی تنها 93 امتیاز بین طرفین رد و بدل شد.

 

در بازی حساس هفته چهاردهم که در سالن 17 شهریور آبادان برگزار شد، تیم نفت این شهر با یک امتیاز اختلاف بر مهرام تهران غلب کرد. بایرون مولنز و محمد جمشیدی هر کدام 15 امتیاز برای نفت و محمد یوسفوند و حامد حسین‌زاده نیز هر کدام 14 امتیاز برای مهرام به دست آوردند.

 

پتروشیمی، شهرداری تبریز و  نفت آبادان، صدرنشینان لیگ برتر بسکتبال هستند.

 

نتایج دیدارهای امروز لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

 

نفت آبادان 86 - مهرام تهران 85

رعد پدافند خوزستان 43 - نیروی زمینی 51

دانشگاه‌ آزاد 56 - شهرداری تبریز 78

شهرداری گرگان 60 - پتروشیمی بندر امام 63

شهرداری گرگان استراحت کرد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------