آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,مهدوی‌کیا

مهدوی‌کیا بهترین مدافع تاریخ جام ملت‌های آسیا شد

بعد از اتمام نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا، مهدی مهدوی کیا مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران به عنوان بهترین مدافع تاریخ جام…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


مربیان پرتغال و اسپانیا از ایران می‌ترسند نه مراکشاخبار,اخبار ورزشی,جام جهانی 2018

تنها نگرانی دو تیم اسپانیا و پرتغال برای صعود از گروه B مقدماتی جام جهانی، تیم ملی ایران است.

روزنامه خبرورزشی نوشت: به گزارش سایت «شوف‌اسپور» مراکش، فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال و خولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا در مصاحبه با منابع این سایت اعلام کرده‌اند مراکش را ضعیف‌ترین تیم گروه می‌دانند و از بابت این تیم نگرانی ندارند چرا که معتقدند مراکش فاقد تجربه جهانی است و قدرت این تیم که وابسته به قدرت فردی بازیکنان آن است، تنها در سطح قاره آفریقا نمود دارد و تیم ملی مراکش در جام جهانی تهدیدی محسوب نمی‌شود.

 

جالب اینکه سرمربیان پرتغال و اسپانیا در همین صحبت‌ها با وجود اینکه تا حد زیادی از بابت صعود تیم خود خاطرجمع هستند،‌ تنها کمی از بابت تیم ملی ایران ابراز نگرانی کردند؛ بنابر این گزارش سانتوس و لوپتگی کاملاً متقاعد هستند که تیم‌های پرتغال و اسپانیا از مرحله گروهی صعود خواهند کرد اما در عین حال تنها کمی از تیم ملی ایران می‌ترسند که ممکن است معادلات را برهم بزند. این دو معتقدند تیم ملی ایران برخلاف مراکش از تجربه جهانی بسیار بیشتری برخوردار است و از کادر فنی کاملاً حرفه‌ای و غیرقابل پیش‌بینی بهره می‌برد که می‌تواند برای این دو تیم قدرتمند مشکل‌ساز شود.

 

بنابر این گزارش با وجود اینکه در ترکیب تیم ملی مراکش بازیکنان شناخته‌شده‌تری نسبت به ملی‌پوشان ایرانی حضور دارند که از مهارت فردی بالایی سود می‌برند اما شناخت سانتوس و لوپتگی از کارلوس کی‌روش و توانایی‌های تاکتیکی تیم ملی ایران تحت هدایت او باعث شده اسپانیا و پرتغال تنها تهدید گروه را ایران بدانند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------