مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


گرشاسبی: هواداران نگران شکایت گابریل و ماریچ نباشنداخبار,اخبار ورزشی,گرشاسبی

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید خیال هواداران بابت پرونده شکایت گابریل و لوکا ماریچ راحت باشد.

به گزارش ایسنا، گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از جلسه انتخاب عضو جدید هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های ما سامان دهی وضعیت بدهی‌های تیم به بازیکنان قدیمی و خارجی تیم است. خیال همه هواداران بابت پرونده گابریل و لوکا ماریچ راحت باشد و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

 

او در رابطه با جلسه‌ی تمدید قرارداد با برانکو اظهار کرد: بحث برانکو اصلا پول نبود. بحث او کادر فنی‌ای بود که لازم  داشت و همچنین آنالیزی در رابطه با روند فنی با باشگاه انجام دهند. امروز هم با دستیارش تسویه حساب کامل شد و رفت. یک سری ابهاماتی در رابطه با پرداختی‌ها و دریافتی‌های تیم وجود داشت ولی طی فردا و پس فردا تمام مسائل حل می‌شود.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره ابهامات موجود درباره ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: همان زمان که این ساختمان‌ها خریداری شدند، به نام این دو باشگاه خریداری شدند. البته سند به نام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس زده نشد که این کار باید انجام شود. در زمان دکتر دادگان که این ساختمان‌ها خریداری شدند در تابلویی که در آنجا به مناسبت افتتاحیه نصب شد این موارد قید شده و مشخص است که این مکان‌ها برای پرسپولیس و استقلال است و من هم بعید می‌دانم که باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال در هر جایی که مستقر باشند بعید می‌دانم که فدراسیون اثاث  آن‌ها را به خیابان بریزد.

 

گرشاسبی در رابطه با شفاف نبودن پرداخت‌های هدایتی به باشگاه و مشکلاتی که پس از آن به وجود آمد گفت: برنامه 90 قبل از مطرح کردن این موضوع باید این ابهامات را از مدیران پرسپولیس سوال می‌کرد. همه چیز به طور شفاف در باشگاه موجود است. تمام اعداد و ارقام همه به صورت مشخص و شفاف به حساب‌ها واریز شده و اسنادش موجود است. هر کدام از خبرنگاران که مایلند می‌توانند به باشگاه بیایند تا این  اسناد را از نزدیک ببینند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------