مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


قلعه نویی: نمی شود راجع به این فوتبال حرف زد/ دستشان درد نکند که حیاکن رها کن گفتند!اخبار,اخبار ورزشی,قلعه نویی

سرمربی ذوب آهن از اتلاف وقت مشکی پوشان گلایه کرد.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل مقابل مشکی‌پوشان اظهار داشت: نمی‌شود راجع‌ به این فوتبال حرف زد. تیمی که 5 فرصت تک به تک نزند دیگر نمی‌شود در مورد کیفیت فنی بازی حرف زد. ما خیلی خوب فوتبال بازی کردیم و گلرمان حتی زمین هم نخورد.

 

وی ادامه داد: امروز فوتبال روی بد خود را به ما نشان داد، البته یک نیم‌فصل است روی بد فوتبال به ما نشان داده می‌شود. سه بازیکن جدید ما هم امروز عملکرد خیلی خوبی داشتند و بیشتر از چیزی که انتظار داشتیم خوب بودند.

 

سرمربی ذو‌ب‌آهن تصریح کرد: در اروپا کیفیت بازی را اندازه‌گیری و زمان مفید بازی را اعلام می‌کنند که به نظرم استاندارد آن 60 دقیقه است، اما امروز تا می‌آمدیم هر کاری کنیم، بازیکنان حریف خودشان را زمین می‌انداختند. فکر می‌کنم امروز دیگر بازی بیش از اندازه فیرپلی شده بود. تا می‌آمدیم هر کاری کنیم بازیکنان حریف خودشان را زمین می‌انداختند. به نظرم این تنها نقطه تاریک این بازی بود.

 

قلعه‌نویی در ادامه افزود: وقتی تیمی پنج موقعیت تک به تک را از دست می‌دهد، دیگر کاری از دست مربی بر نمی‌آید.

 

وی درباره اینکه آیا از اینکه قاسم حدادی‌فر دوباره مصدوم شود نگرانی داشته یا خیر، گفت: ما هم از این موضوع نگران بودیم اما کم‌کم باید زمان بازی او را افزایش دهیم.

 

سرمربی ذوب‌آهن در مورد شعارهای حیا کن،‌ رها کن که در ورزشگاه علیه او سر داده شد، عنوان کرد: دستشان درد نکند!

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------