مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


واکنش تند علی کریمی به محمود اسلامیاناخبار,اخبار ورزشی,علی کریمی

علی کریمی در ادامه انتقادهای خود از فدراسیون فوتبال این بار به صحبت های عضو جدید هیات رئیسه واکنش نشان داد.

 به گزارش خبرورزشی، محمود اسلامیان به تازگی در اظهار نظری گفته بود: فکر می‌کنید ناراحتی امثال علی کریمی و علی دایی از چیست؟ آنها حقشان را نگرفتند و همین می‌شود که با فدراسیون به چالش می‌خورند. ما همیشه یک مساله اصلی داریم که اگر درست نشود دهها مساله فرعی در کنار آن بوجود می‌آید و من امیدوارم که بتوانم در این زمینه به فدراسیون کمک کنم.

 

علی کریمی اما در کانال خود در واکنش به اظهارات اسلامیان نوشت: اسلاميان اول اينكه من حقم رو خودم ميگيرم، دوم اينكه چرا بار قبل كه شما تنها كانديد بوديد راى نياوردين!!!؟ سوماً درسته من اهل زد وبند ودزدى نيستم!! چهارماً امثال تو اول دهنتون رو اب بكشين بعد اسم من و اقاى دايى و بقيه رو بيارين!!

 

پنجماً

ششماً

هفتماً

هشتماً

باز خواستى حرف بزن!!!!

 

در ضمن من حقمو از فوتبال با زحمت و تلاش خودم گرفتم، ولى امثال تو چى!!!؟؟؟بزار ٢ روز از حكمت بگذره بعد اينقدر مصاحبه كن

 

کریمی همچنین نوشت: یه جوری از جنگ و جبهه حرف می زنید شماها انگار فقط شما بودید توی جبهه. ما امثال باکری ها، همت ها، فهمیده ها، جهان آراها داشتیم که بی سر و صدا رفتن و امروز کسی از خانواده هاشون هم خبری نداره. خدا آنروز را نیاورد که کشور وارد جنگ شود اگر این اتفاق افتاد مطمئن باش تو امثال تو، جوانان ایرانی بدون هیچ منتی میرن و از جان و مال و ناموس این کشور دفاع می کنن. ولی بدون هیچ منتی، بله بدون هیچ منتی.

اخبار,اخبار ورزشی,علی کریمی

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------