مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


ویسی: استقلال لایق برتری بود/ پنج بازیکن اصلی را در اختیار نداشتیماخبار,اخبار ورزشی,ویسی

سرمربی استقلال خوزستان گفت: نیاز مبرم به جذب بازیکن داریم تا اینکه بتوانیم خودمان را تقویت کنیم،‌ در ادامه مسابقات کار سخت‌تر خواهد شد و باید آماده رقابت با حریفان باشیم.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی بعد از شکست شاگردانش برابر استقلال تهران اظهار داشت: با توجه به شرایط استقلال و اینکه خوب نتیجه می‌گیرد بازی خوبی انجام دادند. چند مصدوم داشتیم و تمام توانمان را گذاشتیم اما نتوانستیم به هدفمان برسیم. در این مسابقه پنج بازیکنمان را نداشتیم، میانگین سنی ما بسیار پایین بود،‌ امیدوارم بازیکنان مصدوم هرچه زودتر آماده شوند و به مسابقات آینده برسند تا بتوانیم از پایین جدول کنده شویم و شرایط بهتری پیدا کنیم.

 

او ادامه داد: صددرصد در لیگ برتر می‌مانیم. جام حذفی پیش روی ما قرار دارد و باید 4-3 بازیکن خوب جذب کنیم تا بتوانیم با قدرت به فینال برویم و یک فوتبال قوی به نمایش بگذاریم تا مردم خوزستان را شاد و شادتر کنیم. 

 

ویسی افزود: استقلال قطعا بهتر از ما بازی کرد و لایق این پیروزی بود این نوع بازی کردن عادی بود چرا که استقلال در شرایط خوبی قرار داشت و از طرفی ما غایبان خوبی داشتیم، پنج مهره اصلی ما غایب بودند. نیاز مبرم به جذب بازیکن داریم تا اینکه بتوانیم خودمان را تقویت کنیم،‌ در ادامه مسابقات کار سخت‌تر خواهد شد و باید آماده رقابت با حریفان باشیم. 

 

سرمربی استقلال خوزستان درباره جذب عادل کلاه کج عنوان کرد: کلاه کج بازیکن استقلال خوزستان بوده و تجربه زیادی دارد، این مساله باعث شد تا او را جذب کنیم، ما در نقل و انتقلالات مشکل داریم،‌ سابقه بد تیم ما و حاشیه‌هایی که وجود داشته باعث شده تا بازیکنان به تیم ما نیایند یا اینکه برای حضور در تیم ما درخواست پول نقد کنند که در این شرایط جذب بازیکن بسیار سخت است. مردم خوزستان نگران و ناراحت نباشند.

 

ویسی در مورد عملکرد داور بازی عنوان کرد: در بدترین شرایط که داوران مرتکب اشتباه شدند سعی کردم انتقادی بیان نکنم. در این شرایط را هم در مورد داوری صحبت نمی‌کنم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------