مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


نخستین حاشیه جام جهانی 2018 : تقلب و کپی برداری در پوستر رسمی رقابت ها (+عکس)اخبار,اخبار ورزشی,پوستر رسمی جام جهانی

یک نشریه پرتیراژ اسپانیایی مدعی شد مسئولان برگزاری جام جهانی 2018 روسیه برای طراحی پوستر رسمی رقابت ها از پوستر اختصاصی این نشریه که مربوط به جام جهانی 2010 است کپی برداری کرده اند.

به گزارش جام جم آنلاین، دو روز پیش از پوستر رسمی رقابت های جام جهانی 2018 روسیه رونمایی شد. در این پوستر از عکس لو یاشین، دروازه بان اسطوره ای شوروی سابق استفاده شده و در پس زمینه هم یک دایره سبز با خط های مورب نارنجی که یادآور نور خورشید وجود دارد.

 

اما اکنون نشریه آس اسپانیا ادعای عجیبی دارد که صحت آن می تواند یک رسوایی برای مسئولان برگزاری جام جهانی باشد. آنها از پوستر اختصاصی خود پرده برداری کردند که سال 2010 برای جام جهانی آفریقای جنوبی طراحی کرده بودند.

 

در مقابل پوستری که نشریه آس منتشر کرده، پس زمینه تصویر کاملا شبیه پوستر رسمی جام جهانی 2018 است و تنها به جای عکس یاشین، تصویری از ایکر کاسیاس در آن دیده می شود که در سال 2010، کاپیتان تیم ملی اسپانیا بود.

 

مسئولان برگزاری رقابت ها هنوز به این اتفاق واکنش نشان نداده اند.

 

اخبار,اخبار ورزشی,پوستر رسمی جام جهانی

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------