آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کی‌روش

کی‌روش: با فدراسیون قرارداد ندارم/ باید از مسی و رونالدو کفش قرض کنیم

کارلوس کی‌روش در مصاحبه با شبکه بی‌بی‌سی گفت: دستمزد برای او مهم نیست و دارد بدون قرارداد با ایران کار می‌کند. به گزارش…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


فدراسیون جهانی اسکی، روسیه را از المپیک زمستانی محروم نمی‌کنداخبار,اخبار ورزشی,المپیک زمستانی 2018

فدراسیون جهانی اسکی اعلام کرد قصد محروم کردن فدراسیون اسکی روسیه را ندارد اما به این فدراسیون اخطار داده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از تاس، کمیسیون انضباطی کمیته بین المللی المپیک اخیرا ١١ اسکی  باز روس را به صورت مادام العمر محروم کرده است. با این حال فدراسیون جهانی اسکی اعلام کرد که قصد محروم کردن اسکی روسیه را ندارد.

 

١١ اسکی باز محروم شده در المپیک سوچی ٢٠١٤ متهم به دوپینگ شده اند و با محروم شدن آنها نتایجشان در این المپیک نیز لغو می‌شود.

 

فدراسیون جهانی اسکی در بیانیه ای اعلام کرد: در حال حاضر با توجه به شواهد موجود ما قصد محروم کردن اسکی روسیه را نداریم. با این حال ما به روسیه اخطار داده ایم و انتظار داریم که آنها همکاری لازم را انجام دهند. ما به تصمیم IOC احترام می گذاریم.

 

کمیته بین المللی المپیک اخیرا تمام تیم های روس را از شرکت در المپیک زمستانی ٢٠١٨ روسیه محروم کرد. ورزشکاران روس تنها به صورت مستقل می توانند در المپیک زمستانی شرکت کنند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------