مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


عضو فراکسیون ورزش مجلس: حذف پخش زنده مشکلی بر مشکلات فوتبال داخلی می افزایداخبار,اخبار ورزشی,قاسم احمدی لاشکی

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه نشست مشترک میان صداوسیما و وزارت ورزش برای تعیین تکلیف پخش زنده مسابقات فوتبال ضروری است،گفت: عدم پخش زنده تلویزونی مسابقات فوتبال درکشورهای جهان سوم هم جایگاهی ندارد.

 

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با خانه ملت درباره پخش زنده مسابقات لیگ برتر،گفت: سرخابی‌ها پایتخت با عدم پخش مسابقات فوتبال لیگ برتر با مشکل روبرو می‌شوند زیرا سرخابی‌های پایتخت طرفداران بی‌شماری دارند که مشتاقانه منتظر مشاهده بازی‌های تیم محبوبشان هستند و سزاوار نیست به جای حل مشکلات،پخش زنده مسابقات فوتبال را متوقف کنیم.

 

نماینده مردم نوشهر و چالوس درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش زنده تلویزونی ارتباطی با سطح کیفیت مسابقات لیگ فوتبال ندارند بلکه حق مسلم بیننده است که بازی‌های تیم مورد علاقه‌اش رامشاهده کند تصریح کرد: بخش زنده تلویزونی خوشبختانه در استان‌ها با مانعی روبرو نیست بلکه زمانی که بخش تلویزونی ملی می‌شود این نوع مشکلات را شاهد هستیم.

 

وی بابیان اینکه نباید در بخش زنده مسابقات فوتبال از ضابطه جهانی خارج شویم افزود: ما مشاهده می‌کنیم که در شهرستان و دیگر استان‌های کشور که تیم‌های حاضر در لیگ‌های فوتبالی کشور دارند با مشکل عدم پخش تلویزونی مسابقات فوتبال روبرو نیستند و این در حالی است که با توجه به طرفدارانی که تیم‌های سرخابی پایتخت دارند بازی‌های این دوتیم به نوعی ملی پخش میشود بنابراین برای احترام به طرفداران نبایداجازه داد پخش زنده تلوزیونی سرخابی‌ها متوقف شود.

اخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر فوتبال

 

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه نباید در تصمیم گیری ها متضاد و سلیقه گرا عمل کرد تصریح کرد: لزوم برگزاری نشست مشترک میان وزارت ورزش و جوانان،صداو سیما و فدارسیون فوتبال برای پایان دادن به معضل بخش زنده مسابقات تیمهای تهرانی حاضر در لیگ برتر فوتبال ضروری است زیرا با خبرهای همچون عدم پخش زنده احتمالی مسابقات تیم‌های سرخابی طرفدران که یار دوازدهم تیم های ورزشی هستند به شدت آزرده میشوند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------