آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,محمد صلاح

محمد صلاح باز هم مرد سال فوتبال آفریقا شد

محمد صلاح مصری افتخار سال قبل خودش را تکرار کرد. به گزارش تسنیم، محمد صلاح، مهاجم مصری تیم فوتبال لیورپول برای دومین سال…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


وحشت در اردوی استقلال؛ ۸ بازیکن در آستانه محرومیت!اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال استقلال تهران

۸ بازیکن استقلال در خطر سه اخطاره شدن هستند.

به گزارش ایلنا، بازیکنان استقلال اگر در گلزنی ناکام بوده‌اند و نمایش بسیار ضعیفی از خود داشته‌اند یا بردهای کمی را به ثبت رسانده‌اند اما در گرفتن کارت زرد بسیار فعال بوده‌اند.

 

وضعیتی که نشان می‌دهد آبی‌ها یکی از پرخطاترین تیم‌های لیگ محسوب می‌شوند. این شرایط باعث شده تا 8 بازیکن استقلال در آستانه محرومیت قرار بگیرند. استقلال بعد از بازی با پیکان که پنج‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود باید مقابل سپاهان قرار بگیرد. دیداری که بسیار مهم است. دیداری سنتی که پیروزی در آن می‌تواند حالات روحی و روانی مثبتی در استقلال ایجاد کند اما برای این بازی ممکن است بازیکنانی همچون؛ حسین حسینی، داریوش شجاعیان، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور، حسن بیت سعید، سرور جباروف، فرشید اسماعیلی و لئوناردو پادوانی حضور نداشته باشند و این بازی مهم را از دست بدهند. موضوعی که قطعا در بازی با پیکان هم تاثیرگذارخواهد بود و دست و پای این بازیکنان را برای انجام یک بازی راحت خواهد بست. در میان این هشت نفر بازیکنانی همچون چشمی و اسماعیلی هم دیده می‌شوند که جزو مردان کلیدی استقلال محسوب می‌شوند.

 

حسین حسینی هم هست اما شاید محرومیت او چندان ضرری برای استقلال نداشته باشد چون روی نیمکت مهدی رحمتی هم هست. دروازه‌بانی که برای بازگشت به قفس توری استقلال روزها را شماره می‌کند. شاید محرومیت حسینی در نهایت باعث بازگشت رحمتی به دروازه استقلال شود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------