آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

خرید ۲ خارجی برای استقلال قطعی شد

با فسخ قرارداد گرو و نویمایر همان طور که پیش بینی می شد سران باشگاه استقلال برای تقویت تیم به تکاپو افتادند. به گزارش…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


وزیر ورزش: باید به کریمی می‌گفتیم متوجه حرکت پهلوانانه او هستیماخبار,اخبار ورزش,مسعود سلطانی فر

مسعود سلطانی فر درباره مراسم تقدیر از علیرضا کریمی بیان کرد: باید به کریمی می گفتیم که متوجه اینگونه حرکت های ایثارگرانه هستیم.

به گزارش ایسنا، وزیر ورزش و جوانان درباره ی جلسه تقدیر از علیرضا کریمی بیان کرد: اگرچه اینگونه هدایای مادی پاسخگو و قابل قیاس با حرکت قهرمانانه و پهلوانانه کریمی نیست ولی ما باید به او و همه قهرمانان بگوییم که متوجه  اینگونه ایثارگریها، حرکت های پهلوانانه و قهرمانانه آنها هستیم. اینجا خانه ورزشکاران است و اینگونه تلاش ها و زحمات را قدر می‌دانیم.

 

او ادامه داد: با بررسی سابقه علیرضاکریمی می دانم که روند خوبی را در پیش دارد و اواگر با این شرایط  پیش رود در ترکیب تیم ملی کشتی در المپیک 2020 توکیو حضور خواهد داشت و مدال کسب خواهد کرد.

 

سلطانی فر درباره تقدیر سریع وزارت ورزش اظهار کرد: من به گذشته کاری ندارم. وظیفه ما این است که با اینگونه اقدامات تنور ورزش و ورزشکاران را گرم نگه داریم، همه از یک خانواده هستیم و باید بتوانیم در جهت پاسداری از ارزش های انقلاب تلاش و کوشش کنیم و هر کسی که دراین راه گام بردارد از تلاشش تقدیر خواهیم کرد.

 

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت معیشتی کشتی گیران نسبت به فوتبالیست ها خوب نیست، در چنین اقداماتی ارزشمندی آنها دوست دارند وزارت  و فدراسیون کشتی تقدیر تمام و کمالی انجام دهد، آیا این قول را می دهید؟ تصریح کرد: بله، طبق آیین نامه ای که داریم، در اسفند سال گذشته نیز پاداش دو سال گذشته کشتی گیران که پرداخت نشده بود را با حضور رئیس جمهور پرداخت کردیم. امسال نیز متناسب با وقت رییس جمهور اسفند و یا فروردین ماه مراسم را برگزار خواهیم کرد و باید شرایطی به وجود آوریم تاسایر  قهرمانانِ رشته هایی مانند کشتی، تکواندو، کاراته و وزنه برداری در جهت تامین معیشت وضعیت خوبی را داشته باشند.

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------