آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,محمد صلاح

محمد صلاح باز هم مرد سال فوتبال آفریقا شد

محمد صلاح مصری افتخار سال قبل خودش را تکرار کرد. به گزارش تسنیم، محمد صلاح، مهاجم مصری تیم فوتبال لیورپول برای دومین سال…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


کرانچار: بازهم اشتباهات فردی 3 امتیاز از ما گرفت/ نیم فصل با برخی بازیکنان خداحافظی می‌کنیماخبار,اخبار ورزشی,کرانچار

سرمربی سپاهان از تغییرات درتیمش در تعطیلات نیم فصل می‌گوید.

به گزارش ایلنا، زلاکو کرانچار بعد از پایان دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال خوزستان که با نتیجه یک-یک همراه بود در نشست خبری اظهار داشت: این تصویر دوباره برای ما تکرار شد، در بازی صنعت نفت و پیکان ما شاهد این مسئله بودیم و آنچه مدام می‌گویم این است که بازی تا دقیقه 90 ادامه دارد و نباید با اشتباهات انفرادی چنین اتفاقی رخ دهد و سه امتیاز را از دست بدهیم.

 

وی ادامه داد: ما باید گل‌های بیشتری می‌زدیم تا با آرامش ادامه دهیم اما بازیکنان ما در نیمه نخست نتوانستند از موقعیت‌ها استفاده کند. ما نباید می‌گذاشتیم حریف سراغ ما بیاید، حریفی که به هیچ وجه شانه به شانه سپاهان نبود، از نظر بازی و تلاش بازیکنانم رضایت دارم، اما از نظر نتیجه رضایت ندارم و امیدوارم اشتباهات فردی ما به پایان برسد.

 

سرمربی تیم سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا کرانچاز هنوز اعتقاد به خریدهای همانند ابتدای فصل دارد، خاطرنشان کرد: در رابطه با بازیکنان در گذشته هم اعلام کردم که در طی فصل نقل و انتقالات مجبور بودیم که تعدادی بازیکن جدید بیاوریم. زمانی که چنین اتفاقی رخ می‌دهد این است که بازیکنان جوان می‌توانند خودشان را با شرایط تطبیق دهند، عده‌ای از آن‌ها در فاصله زمان کوتاهی توانستند خود را تطبیق دهند و برخی هنوز به این شرایط نرسیده‌اند. ما مجبوریم که در نیم فصل بازیکنانی که نتوانسته‌اند خود را با شرایط وقف دهند را تغییر دهیم. از نظر بازی چیزی کم نداریم و بازی بسیار خوبی را ارائه می‌دهیم، اما آنچه نیاز داریم اصلاح در برخی پست‌ها و شانس است.

 

کرانچار در مورد اینکه آیا ممکن است از سمتش استعفا دهد،‌ گفت: مواضع من این است که در نیم فصل دوم با کمی اصلاح می ‌توانیم نتایج لازم را کسب کنیم. در دیدار با استقلال باید به دنبال پیروزی باشیم و پس از آن آنالیز کنیم و مشکلات را برای نیم فصل رفع کنیم.

 

«اسم سپاهان سبب می‌شود تیم‌ها عقب بکشند و زمانی که گل دریافت می‌کنند می‌آیند و در دقیقه پایانی گل می‌زنند و شاید اگر از ابتدای بازی به تیم فشار بیاورند ممکن است سپاهان را بدتر زمین گیر کنند آیا این مسئله را قبول دارید؟» وی در پاسخ به این سوال گفت: آنطور نیست که حریف نخواهد جلو بیاید، استقلال چندین تلاش برای حمله داشت و با تاکتیک مناسب کار آن ها را قطع کردیم. ما چندین موقعیت گل مثل 2 تیر دروازه داشتیم. این درست است که تمرکز بازیکنان در دقایق پایانی افت می‌کند و من به بازیکنان تاکید کرده بودم که تا آخرین لحظه روند خودتان را داشته باشید. در لحظه گل نمی‌دانم چرا سیاوش یزدانی آنطور اشتباه کرد، البته این از اتفاقات فوتبال است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------