آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,مهدی قائدی

قائدی مجرم شناخته شد

دادسرای بوشهر دفاعیات بازیکن تیم فوتبال استقلال را نپذیرفت و پرونده وی با قرار مجرمیت به دادگاه رفت. به گزارش فارس، دادسرای…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


رئال مادرید ستاره چلسی را نشانه گرفتاخبار,اخبار ورزشی,داوید لوییز

زین‌الدین زیدان گفته که رئال مادرید قصد دارد در زمستان بازیکنان جدیدی بخرد.

به گزارش ایلنا، در هفته‌های اخیر گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره بازیکنان مورد علاقه رئال مطرح و مشخص شده که رئال به دنبال یک مدافع میانی و یک مهاجم مرکزی است. خبر رسیده که رئالی‌ها مذاکره با داوید لوییز را آغاز کرده‌اند. لوییز دومین دوره حضورش در چلسی را می‌گذراند. ظاهرا سران رئال او را به‌عنوان ذخیره رافائل واران و سرخیو راموس می‌خواهند و البته می‌دانند که می‌توانند از او در پست‌های مختلف استفاده کنند.

 

لوییز 30ساله به تجربه تیم هم می‌افزاید و ممکن است در رئال بیشتر از چلسی به او بازی برسد. گفته می‌شود رابطه او با آنتونیو کونته خراب شده. کونته گفته بود که اگر او بیشتر تلاش نکند نیمکت‌نشین یا حتی سکونشین خواهد شد. تا اینجای فصل، لوییز 13 بازی انجام داده: 8 دیدار در لیگ برتر، 4 بازی در لیگ قهرمانان و یک دیدار هم در کامیونیتی شیلد.

 

قیمت لوییز برای رئال مادرید حدود 30 میلیون یورو خواهد بود، ولی بزرگترین مشکل رئال این است که او نمی‌تواند در این فصل لیگ قهرمانان برایشان بازی کند، چرا که با چلسی در این رقابت‌ها حضور یافته است اما در هر حال رئال او را برای تقویت تیم در لیگ و جام حذفی می‌خواهد.

 

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------