آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی

برانکو: برای دیدار با السد باید به شرایط نرمال برگردیم/ دیدار با نود ارومیه می‌توانست بحران‌ساز شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برای دیدار با السد 5 روز فرصت داریم تا به شرایط نرمال برسیم. به گزارش فارس، برانکو…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


مدیرعامل باشگاه سایپا: رحمتی را نمی‌خواهیماخبار,اخبار ورزشی,رحمتی

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: ما سه دروازه‌بان خوب داریم و نیاز به حضور رحمتی در سایپا نخواهیم داشت.

به گزارش مهر، محمدرضا درویش پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر استقلال تهران در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم، چندین بار تیر دروازه استقلال را به لرزه درآوردیم، اما متأسفانه با بدشانسی به سه امتیاز دست پیدا نکردیم.

 

وی افزود: مقابل تیم بزرگی بازی کردیم اما فکر می‌کنم بیشتر زمان بازی را حاکم میدان بودیم و باید این بازی را با پیروزی به پایان می‌رساندیم.

 

مدیرعامل باشگاه سایپا با بیان اینکه علی دایی نسبت به قضاوت داور همیشه معترض است، گفت: شما که می‌دانید سایپا بیشتر از هر تیمی از قضاوت داوران خسارت دیده، بنابراین این حق سرمربی ما است که نسبت به این مسئله معترض باشد، زیرا ما در طول بازی‌های لیگ، بارها به دلیل اشتباهات داوری، امتیازات زیادی را از دست داده‌ایم.

 

درویش در خصوص غیبت محمدرضا اخباری و رفتن او به سپاهان تصریح کرد: نبودن او طبیعی است، چرا که مصدوم است و نمی‌توانیم یک بازیکن مصدوم را درون دروازه قرار دهیم.

 

وی درباره سید مهدی رحمتی در سایپا گفت: رحمتی دروازه‌بان بزرگی است، اما ما سه دروازه‌بان خوب داریم و نیازی به حضور رحمتی در سایپا نخواهیم داشت.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------