آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.09.22 / ایرج به تیم بهشت پیوست

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.09.22 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه پیروزی…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


لینه کر: نظر من برای قهرمانی روی فرانسه استاخبار,اخبار ورزشی,لینه کر

اسطوره فوتبال انگلیس و یکی از مجریان قرعه‌کشی جام جهانی معتقد است این دوره جام جهانی فرانسه ترکیب خوبی برای قهرمانی دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فیفا، مراسم قرعه‌کشی جام جهانی روسیه امروز در مسکو برگزار می‌شود و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها حریفان خودشان را خواهند شناخت. 

 

گری لینه‌کر، اسطوره فوتبال انگلیس که یکی از مجریان مراسم قرعه‌کشی است، درباره این رویداد بزرگ گفت: من فکر کنم جام جهانی روسیه به بهترین شکل برگزار شود. مشکلی در روسیه نیست و همه چیز محیای برگزاری جام جهانی است. اگر هم مشکلی باشد تا زمان شروع جام جهانی برطرف خواهد شد. من امیدوارم کسانی که برای دیدن بازی‌های جام جهانی به مسکو می‌آیند از دیدن این رویداد لذت ببرند. جام جهانی برای من همیشه یادآور لحضات بزرگ و پرافتخاری بوده است و خوشحال هستم که در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی شرکت می‌کنم. تجربه این رویداد برای من افتخار بزرگی است.

 

او در پاسخ به این سوال که چه تیمی مدعی قهرمانی در جام جهانی است گفت: نمی‌شود دو تیم برزیل و آلمان را حساب نکرد. این دو تیم شرایط خاص خودشان را دارند و همیشه به عنوان مدعی وارد جام می‌شوند. در این بین اسپانیا را هم باید تیمی بزرگ و مدعی دانست.

 

با این حال اگر بخواهم یک تیم را به خاطر کیفیت ترکیب آن انتخاب کنم، من تیم ملی فرانسه را انتخاب می‌کنم. این تیم تمام ابزارهای لازم را برای موفقیت دارد و از درون دروازه تا خط حمله تمام بازیکنان این تیم در حد کلاس جهانی هستند. درباره انگلیس کشور خودم هم باید بگویم که بعید می‌دانم در این دوره هم انگلیس مدعی باشد. البته بازیکنان جوان خوب زیادی الان در تیم‌های پایه انگلیس هستند که در رقابت‌های جهانی نیز به موفقیت رسیدند و من فکر می‌کنم در آینده آن‌ها بتوانند شرایط بهتری برای انگلیس رقم بزنند. 

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------