تصمیم جنجالی فلورنتینو پرز برای رسیدن به نیمار/ معاوضه با رونالدو!اخبار,اخبار ورزشی,نیمار و رونالدو

رئیس باشگاه رئال مادرید حاضر است هر کاری بکند تا به رویای دیرینه خود که جذب نیمار است دست یابد.

به گزارش مهر، رئال از سال ۲۰۱۱ در پی جذب نیمار بود اما این فوق ستاره برزیلی در ‌‌نهایت سال ۲۰۱۳ به بارسلونا پیوست. رئالی‌ها در چند نوبت دیگر هم تلاش کردند تا نیمار را به خدمت بگیرند اما در این امر به توفیقی دست پیدا نکردند تا اینکه او تابستان امسال با انتقالی جنجالی راهی پی اس جی شد.

 

پس از پیوستن نیمار به پاری سن ژرمن، بسیاری بر این عقیده‌اند که حالا راه برای انتقال او به رئال هموار‌تر از گذشته شده است. اینکه انتقال نیمار دیگر حساسیت زمانی که او بازیکن بارسلونا بود را نخواهد داشت.

 

۷ دسامبر گذشته بود که در مراسم توپ طلای ۲۰۱۷، پرز به تمجید از نیمار پرداخت و صراحتا گفت که اگر نیمار بازیکن رئال بود، شانسش برای توپ طلا بسیار بیشتر می‌شد. این مصاحبه دلخوری شدید رونالدو را در پی داشت و البته با واکنش باشگاه پی اس جی هم روبرو شد.

 

الخلیفی و دیگر سران باشگاه پی اس جی احتمال جدایی نیمار در تابستان پیش رو را غیرممکن می‌دانند ولی پرز برای این قضیه، راهکار مناسبی را در نظر دارد. طبق ادعای کادنا سر، رئیس رئال حاضر است برای جذب نیمار، رونالدو را به پی اس جی واگذار کند.

 

همه می‌دانند که الخلیفی، سالهاست که در رویای جذب رونالدو به سر می‌برد و شاید این پیشنهاد معاوضه از سوی پرز، باعث نرم‌تر شدن موضع او در قبال فروش نیمار شود.

 

نیمار در این فصل ۲۲ بازی برای پی اس جی انجام داده، ۲۰ گل زده و ۱۴ پاس گل داده است و در سوی مقابل رونالدو حداقل در لالیگا بد‌ترین فصل خود از زمان پیوستنش به رئال را با ثبت تنها ۴ گل پشت سر می‌گذارد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------