آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,نامزد بهترین بازیکن

بیرانوند نامزد بهترین بازیکن نشد!/ اسامی کامل نامزدهای برترین‌های آسیا

وبسایت رسمی برنامه نود - کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی نامزدهای برترین‌های سال آسیا را اعلام کرد که نامی از علیرضا بیرانوند…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


واکنش جباری به فسخ یک‌طرفه قراردادش توسط استقلالی‌ها؛انتشار تصویری از حضور محرمانه شفر در خانه مجتبیاخبار,اخبار ورزشی,جباری

مجتبی جباری به فسخ یک‌طرفه قراردادش توسط استقلالی‌ها واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین، مجتبی جباری بازیکنی که امروز قراردادش با استقلال به صورت یک طرفه فسخ شد، به این موضوع واکنش نشان داد و عکسی در اینستاگرام منتشر کرد که زیر آن نوشته است:

 

اين عكس از چند جهت خيلى برایم ارزشمند است. هفته گذشته وقتى آقاى شفر به همراه پسر و كمكش به منزل ما آمد ذهنم را درگير چند مسئله مهم كرد:

 

خوبى و تواضع اين مرد، كه بدون توجه به جايگاه و كسوتش براى حل مشكل و احترام به جايگاه من به منزل من آمد.

 

و اينكه من اصلاً براى آقاى شفر بازى نكردم و ايشان هيچ سودى از حضور من در تيم نبرده، ولى نشان داد انسانيت هيچ ربطى به اين موضوع نداره! كارى كه مدير و مربى وقت انجام ندادند!

 

براى ايشان قابل درك نبود كه باشگاه براى حل اين موضوع هيچ اقدامى انجام نداده و بسيار متعجب شد وقتى فهميد مدير عامل، ايشان را مسئول حضور من در تمرينات كرده كه البته براى من تعجبى نداشت.

 

من اين عكس را امروز بعد از دريافت نامه باشگاه استقلال مبنى بر فسخ يكطرفه منتشر مى كنم و اميدوارم كسانى كه بايد، از اين رفتار آقاى شفر درس بگيرند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------