مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


لورن بلان: روسیه شگفتی ساز جام جهانی می شوداخبار,اخبار ورزشی,لورن بلان

کاپیتان پیشین تیم ملی فرانسه و سرمربی پیشین پاری سن ژرمن معتقد است روسیه قابلیت شگفتی‌سازی در جام جهانی را دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری تاس، در آستانه قرعه کشی جام جهانی روسیه، لورن بلان که سابقه قهرمانی با فرانسه در جام جهانی ۹۸ را دارد، گفت: از نظر من تیم روسیه قابلیت این را دارد تا شگفتی‌ساز جام جهانی شود. من فکر کنم اگر شرایط برای روسیه خوب باشد، این تیم بتواند تا نیمه نهایی جام جهانی هم صعود کند. آن‌ها تیمی خیلی خوب و با برنامه هستند و تا زمان جام جهانی هم می‌توانند تا مرز آمادگی برسند. 

 

او در ادامه گفت: روسیه ترکیب خوبی دارد و می‌تواند موفق شود. آن‌ها نباید خودشان را دست کم بگیرند. حضور در سید یکم جام جهانی خیلی به سود آن‌هاست و می‌توانند با خیلی از قدرت‌های دنیا در ابتدا روبه‌رو نشوند و در ادامه روسیه می‌تواند گام به گام پیش برود تا بزرگ‌ترین افتخار خود را در جام جهانی تجربه کند.

 

قرعه‌کشی جام جهانی روسیه امروز برگزار می‌شود و روسیه به عنوان تیم نخست گروه یکم این رقابت‌ها امیدوار است حریفان خود را بشناسد. این تیم در دوره قبل رقابت‌ها با تیم‌های کره جنوبی، الجزایر و بلژیک هم‌گروه بود که در مرحله گروهی حذف شود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------