آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,سعید ملایی

سعید ملایی در جودو گرنداسلم - دوسلدورف به نشان طلا دست یافت

جودوکار وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان با برتری مقابل رقیب فرانسوی خود در دیدار نهایی به نشان طلای مسابقات گرنداسلم دوسلدورف دست…
آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
خدمات آرایشی و زیبایی
روانشناسی


نیمار قهرمانی در جام جهانی را نشانه گرفته استاخبار,اخبار ورزشی,نیمار

ستاره تیم ملی برزیل به دنبال موفقیت در جام جهانی همراه سلسائو است.

به گزارش ایسنا و به نقل از گلوبو، نیمار ستاره تیم ملی برزیل می گوید او تمام تلاش خودش را برای موفقیت و قهرمانی در جام جهانی  روسیه به کار خواهد بست. 

 

تیم ملی برزیل در دوره قبل جام جهانی تا نیمه نهایی بالا آمد ولی در این مرحله باشکست دور از انتظار ۷ بر یک برابر آلمان به رده بندی رفت و در این مرحله نیز به هلند باخت و در رده چهارم قرار گرفت. 

 

برزیل در انتخابی جام جهانی در آمریکای جنوبی قتدرانه ظاهر شد و تنها با یک شکست به عنوان اولین تیم مسافر روسیه شد.

 

نیمار درباره حضور در جام جهانی روسیه گفت: الان احترام زیادی برای تیم ملی برزیل حس می کنیم که نسبت به ۳ یا ۴ سال قبل فرق می کند.  مردم حالا تیم ما را تیمی متفاوت می بینند. همه الان در تیم انگیزه زیادی دارند و می خواهند در جام جهانی موفق شوند. من نیز تمام تلاش خودم را به کار خواهم بست تا برزیل بتواند به عنوان قهرمانی در جام جهانی برسد. دوره قبل برای من خیلی بد تمام شد. من دوست داشتم در خانه خودم قهرمانی در جام جهانی را به دست بیاورم ولی به دلیل مصدومیت نتوانستم در دیدار نیمه نهایی به میدان بروم و به همین خاطر بود که جام جهانی آن طور که انظتار داشتم برای من تمام نشد.  من معتقد هستم در این دوره برزیل عملکرد درخشانی در جام جهانی خواهد داشت و برای کسب موفقیت به روسیه خواهد رفت.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------