مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


صحبت‌های مجری قرعه‌کشی جام جهانی بر ضد سپ بلاتر و تیم‌ملی کشورشاخبار,اخبار ورزشی,گری لینه‌کر

گری لینه‌کر از دلیلش برای پذیرش اجرای مراسم قرعه‌کشی جام جهانی می‌گوید.

به گزارش خبرآنلاین، گری لینه کر مجری سرشناس انگلیسی، یکی از اجرا کنندگان مراسم امروز قرعه کشی رقابت های جام جهانی 2018 روسیه است. لینه کر که سال هاست اجرای برنامه های مختلف ورزشی را در تلویزیون انگلیس برعهده دارد، در خصوص دلیل پذیرش پیشنهاد اجرای مراسم قرعه کشی می گوید:« مسئولین قدیمی که همه به فساد متهم بودند، حالا کنار گذاشته شده اند. تغییرات زیادی در فیفا ایجاد شده و اکثر مسئولین قدیمی عوض شده اند. اگر بلاتر هنوز در راس کار بود، من این مراسم را اجرا نمی کردم ولی تغییرات به وجود آمده فرصتی برای من به وجود آورد تا مجری این مراسم باشم.»

 

لینه کر همچنین در خصوص شرایط تیم ملی انگلیس در رقابت های جام جهانی و احتمال قهرمانی این تیم گفت:« من فکر نمی‌کنم که در این مقطع زمانی، انگلیس مدعی باشد. در حقیقت تیم ما به سطح لازم نرسیده است.ما بازیکنان جوان و فوق‌العاده مستعدی داریم اما  آن‌ها برای جام‌جهانی روسیه پخته و باتجربه نیستند. انگلستان در مسابقات جوانان و در بازیکنان در محدوده سنی 17 تا 20 سال، بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد اما آن‌ها هنوز به بهترین شرایط خود نرسیده اند. بنظرم برزیل،آلمان و فرانسه از مدعیان اصلی جام هستند.»

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------