آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال و پرسپولیس

موضوع واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی را آغاز می‌کنیم

رییس سازمان خصوصی سازی گفت: با پیگیری‌های وزیر ورزش، رییس جمهور برای به جریان افتادن مجدد واگذاری استقلال و پرسپولیس موافقت…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


جریمه نقدی سپیدرود و پارس‌جنوبیاخبار,اخبار ورزشی,کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص سه تیم اعلام کرد.

به گزارش تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های استقلال جنوب تهران و شهرداری بندرعباس برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال جنوب تهران تخلفاتی  مبنی بر فحاشی و رفتار زننده با داور مسابقه رخ داد. بر این اساس تماشاگران تیم استقلال جنوب تهران به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در مسابقه رسمی محروم و این باشگاه به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( این رأی قطعی است).

 

جریمه نقدی برای تیم سپیدرود رشت

باشگاه سپیدرود رشت به دلیل فحاشی قومیتی و اهانت تماشاگران ایین تیم به تیم گسترش فولاد تبریز به پرداخت 200 میلیون ریال محکوم شد. (این رأی قابل تجدیدنظر است).

 

جریمه نقدی 100 میلیونی برای تیم پارس جنوبی جم

دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان برگزار و از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی تخلفاتی مبنی بر انداختن لیزر به چشم بازیکنان تیم حریف صورت گرفت. به همین خاطر این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قطعی است).

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------