دانیال ارزانی، بر سر دوراهی تیم ملی فوتبال ایران و استرالیااخبار,اخبار ورزشی,دانیال ارزانی

پدیده فوتبال استرالیا بر سر دو راهی انتخاب ایران و استرالیا قرار دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فورفورتو، دانیال ارزانی هافبک تیم ملبورن سیتی یکی از بهترین های لیگ استرالیا بوده است. این بازیکن ۱۹ ساله پدیده تیمش در رقابت‌های لیگ بوده و همه از او به عنوان استعدادی نو ظهور در فوتبال استرالیا یاد می‌کنند. 

 

از همین حالا صحبت های زیادی در رسانه‌های استرالیایی ایجاد شده که ارزانی برای کدام تیم ملی به میدان خواهد رفت. دانیال ارزانی در پاسخ به این سوال که بین استرالیا و ایران کدام تیم ملی را انتخاب خواهد کرد گفت: صادقانه باید بگویم که هنوز درباره این موضوع فکر نکردم. باید با پدرم و خانواده ام صحبت کنم تا بهترین تصمیم ممکن را بگیرم. در حال حاضر هیچ نظری ندارم و تصمیمی نگرفتم.

 

هر چند این صحبت های ارزانی ممکن است به خاطر تحت فشار قرار دادن استرالیایی ها برای دعوت از او به تیم ملی باشد و یا تمایل او برای بازی در تیم ملی ایران، ممکن است یک استعداد خوب از دست استرالیای ها برود و او برای تیم ملی ایران بازی کند. 

 

ارزانی برای تیم های نوجوانان و جوانان استرالیا بازی کرده است ولی هنوز به تیم ملی بزرگسالان استرالیا دعوت نشده و به همین خاطر او می‌تواند برای استرالیا و یا برای ایران به میدان برود. 

 

لوک کاسرلی مدیر تیم های ملی فوتبال استرالیا درباره وضعیت ارزانی گفت: ما روی ارزانی برای تیم ملی استرالیا حساب کرده‌ایم و دوست داریم تا او را برای آینده در اختیار داشته باشیم. خیلی ناراحت کننده خواهد بود اگر او بخواهد برای تیم ملی ایران بازی کند و تغییر تابعیت دهد با این حال این تصمیم فردی است و ما به هر تصمیمی که او بگیرد احترام می گذاریم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------