آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , ام‌باپه

ام‌باپه از فوتبالیست مورد علاقه خود رونمایی کرد (عکس)

ستاره‌ی جوان فرانسوی فوتبال اروپا به معرفی فوتبالیست مورد علاقه خود پرداخته است. به گزارش ایلنا، جوان اول فوتبال دنیا در این…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


هم‌گروه‌های ایران در جام‌جهانی تکواندو مشخص شدنداخبار,اخبار ورزشی,تکواند

عصر امروز (دوشنبه) ۱۳ آذر ۱۳۹۶، با برگزاری مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های جام‌جهانی تکواندو، نماینده ایران هم گروه‌های خود را شناخت.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های جام جهانی تکواندو در سال ۲۰۱۷ با حضور ۸ تیم دعوت شده از سوی فدراسیون جهانی از فردا (سه شنبه) به میزبانی سالن تریچویله شهر آبیجان در ساحل‌عاج برگزار می‌شود. این مسابقات به مدت دو روز پیگیری می‌شود.

 

عصر امروز(دوشنبه) مراسم قرعه کشی و وزن‌کشی این دوره از رقابت‌های جام‌جهانی تکواندو انجام شد و بر همین اساس ایران هم گروهی‌های خود در این رقابت‌ها را شناخت. این مسابقات در دو گروه چهار تیمی A و B  برگزار می‌شود و ایران در گروه B قرار دارد.

 

این رقابت‌ها به صورت تیمی است. ابتدا به شکل گروهی و سپس به صورت تک حذفی پیگیری خواهد شد. همه‌ی تیم‌ها با شش تکواندوکار که یکی از آن‌ها به عنوان بازیکن ذخیره است در رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

 

گروه‌بندی این رقابت‌ها به قرار زیر است:

 

گروه A:

۱) کره جنوبی

۲) روسیه

۳) مراکش

۴) چین تایپه

 

گروه B:

۱) ایران

۲) ساحل عاج

۳) چین

۴) نیجر

 

طبق تصمیم فدراسیون تکواندوی ایران تیم تکواندوی دانشگاه آزاد با هدایت نعمت‌الله خلیفه به عنوان نماینده‌ی ایران در این رقابت‌ها حاضر شده است. با تصمیمات گرفته شده تعدادی از تکواندوکاران حاضر در ترکیب شش نفره‌ی تیم دانشگاه از تیم‌های دیگر لیگ‌برتری انتخاب شده‌اند.

 

اسامی نفرات ایران برای شرکت در مسابقات تیمی جام جهانی تکواندو به قرار زیر است:

 

۱) مهدی خدابخشی (تیم شهرداری ورامین)

۲) هادی تیران‌ولی‌پور (اردوهای تیم ملی)

۳) عرفان ناظمی (تیم دانشگاه آزاد)

۴) سروش احمدی (تیم پاس قوامین)

۵) سعید رجبی (تیم دانشگاه آزاد)

۶) سید حسین احسانی (تیم دانشگاه آزاد)

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------