مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


کیهیل: چلسی در شرایط بسیار حساسی استاخبار,اخبار ورزشی,کیهیل

کاپیتان تیم فوتبال چلسی عنوان کرد این تیم در شرایط خوبی به سر نمی‌برد.

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل، چلسی در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و این تیم که دو شکست پیاپی را تجربه کرده باید فردا شب (دوشنبه) برابر وست برومویچ به میدان برود. هر نتیجه‌ای غیر از برد چلسی در آن دیدار ممکن است باعث تغییر روی نیمکت چلسی شود.

 

گری کیهیل با اعتراف به شرایط بحرانی تیمش در رقابت‌های این فصل لیگ برتر گفت: قبول دارم به انتهای خط رسیده‌ایم. الان یک تقاطع در پیش ما است. یکی از راه‌ها به سمت آرامش و خوبی است و دیگری به بحران می‌رسد. خودمان انتخاب خواهیم کرد که تیم به چه سمتی برود. اگر بتوانیم چند دیدار را با برد به پایان برسانیم در مسیر درستی قرار می‌گیریم. در غیر این صورت ممکن است وارد بحران شدیدی شویم و دیگر نتوانیم به شرایط خوب قبل بازگردیم. در چلسی الان مشکلی نیست و همه بازیکنان با هم متحد هستند و هیچ گونه اختلافی نیز با کونته وجود ندارد. تمام بازیکنان مصمم هستند که تیم دوباره به شرایط خوب خودش بازگردد.

 

این مدافع مرکزی که در تیم ملی انگلیس نیز بازی می‌کند در ادامه صحبت‌های خود گفت: بازی قبل یکی از نمایش‌های بد تاریخ فوتبال من بود. من کاری به بقیه بازیکنان ندارم ولی اگر خودم را در نظر بگیرم آن بازی یکی از بدترین بازی‌هایی بود که از خودم به یاد دارم. این شرایط بد باید تغییر کند. بازیکنان باید به خودشان بیایند و امتیازات را از دست ندهیم. ممکن است این نتایح باعث شود سهمیه لیگ قهرمانان را به دست نیاوریم. بحث من بحث یک بازی نیست. هر تیمی ممکن است در یکی دو بازی مشکل داشته باشد و خیلی بد بازی کند ولی ما نباید اجازه دهیم همیشه تیم به این شکل باشد و در همین شرایط بد قرار داشته باشد. تیم باید به کمک بازیکنان باتجربه دوباره به شرایط خوب قبل بازگردد. از وقتی به این تیم آمدم همیشه با این شرایط آشنا بودم. هواداران باید صبور باشند. من به آنها می‌گویم به احتمال ۹۰ درصد از این بحران خارج خواهیم شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------