مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


استیلی: علی کریمی با صداقت حرف می زنداخبار,اخبار ورزشی,حمید استیلی

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تجربه پرسپولیس در آسیا و تغییر تاکتیک برانکو در زمین مسابقه منجر به موفقیت پرسپولیس خواهد شد.

به گزارش خبر ورزشی، حمید استیلی در خصوص بازی پرسپولیس با صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی بسیار زیبا و فوق‌العاده‌ای را از تیم پرسپولیس شاهد بودیم و شاگردان برانکو در این بازی کنترل کامل بازی را در اختیار داشتند.

 

وی افزود: پرسپولیس دارای نیکمت بسیار قوی و فنی است. زمانی که کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان در نیمکت ذخیره‌ها نشسته بودند، جوانان در زمین مسابقه با انگیزه بالایی ظاهر شدند. این از نقاط قوت پرسپولیس است.

 

سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس تجربه خوب و بالایی از سال گذشته لیگ قهرمانان آسیا برخوردارند. این تجربه و تغییر تاکتیک برانکو در زمین مسابقه منجر به موفقیت پرسپولیس خواهد شد.

 

وی در خصوص انتقاد‌های علی کریمی از برنامه ۹۰ و مهدی تاج گفت: علی کریمی اسطوره فوتبال ایران است و او با صداقت حرف می‌زند و عمل می‌کند. ان‌شاءالله اختلافات حل می‌شود و همگی با صداقت به فوتبال ایران خدمت می‌کنند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------