مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


سعید ملایی در جودو گرنداسلم - دوسلدورف به نشان طلا دست یافتاخبار,اخبار ورزشی,سعید ملایی

جودوکار وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان با برتری مقابل رقیب فرانسوی خود در دیدار نهایی به نشان طلای مسابقات گرنداسلم دوسلدورف دست یافت.

به گزارش مهر، در ادامه این رقابتها که با حضور ۴۴۱ جودوکار از ۶۵ کشور در آلمان جریان دارد، سعید ملایی در دیدار نهایی وزن ۸۱- کیلوگرم به مصاف «عمرآلفا» از فرانسه رفت و با برتری در این دیدار به نشان طلا دست پیدا کرد.

 

وی امروز بعد از یک دور استراحت، کار خود را با پیروزی برابر «دومین زاوارنوسکی» از  لهستان آغاز کرد و سپس «کوبا مچدلیشویلی» از گرجستان را بعد از ۶ دقیقه مبارزه از پیش رو برداشت. این جودوکار کششورمان در مرحله یک چهارم نهایی نیز برابر «استوارت مکوات» از انگلستان به پیروزی دست یافت.ملایی در مرحله نیمه نهایی«دومنیک راسل» دارنده مدال نقره اروپا در سال ۲۰۱۷ از آلمان را شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت.

 

فردا یکشنبه در روز سوم این مسابقات جواد محجوب در میان ۳۲ جودوکار حاضر در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم دور نخست «هاراساوا» از ژاپن را پیش رو دارد. وی در صورت برتری به دیدار برنده اتریش و آلمان می رود.

 

این رقابتها عصر یکشنبه با برگزاری به اتمام می رسد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------