آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,وحید امیری

وحید امیری بازی با چین را از دست داد

ملی‌پوش فوتبال ایران با کارت زردی که مقابل عمان گرفت، بازی بعدی تیم‌ملی را از دست داد. به گزارش ایسنا، وحید امیری در دقیقه…


انصاری فرد: صد در صد روی من پنالتی شداخبار,اخبار ورزشی,دیدار ایران و تونس

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: مهمترین موضوع در بازیهای دوستانه یادگیری است و اینکه دیگر اشتباهات را تکرار نکنیم.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کریم انصاری فرد پس از بازی با تونس اظهار کرد: در شرایط خوبی قرار داردم. سخت تلاش می کنم و هر روز در باشگاه تمرینات جدیم را دنبال می کنم. می خواهم هر آنچه در توان دارم برای تیم ملی کشورم بگذارم. اگر بازی کنم، هر آنچه در اختیار دارم را برای تیم ملی ارائه می کنم. سعی می کنم همیشه آماده باشم و در نهایت این سرمربی تیم است که تصمیم می گیرد کی بازی کنم یا کی در زمین نباشم.

 

او درباره دیدار دوستانه ایران برابر تونس هم اظهار کرد: فکر می کنم بازی خیلی خوبی برای ما بود. نکته های زیادی برای ما داشت و فرصت خوبی بود که برابر تونس به میدان برویم. فکر می کنم تونس خیلی شبیه مراکش بود. ما برنامه های زیادی برای این بازی داشتیم ولی در نهایت نتیجه را واگذار کردیم اما چیزهای زیادی از این بازی یاد گرفتیم. این بازی دوستانه قطعا به ما در آینده کمک می کند.

 

انصاری فرد درباره تیم تونس نیز اظهار کرد: تونس تیم خیلی خوبی بود. آنها یکی از بهترین تیمهای آفریقا  هستند و دقیقا به همین خاطر هم الان در جام جهانی هستند. تونس بازیکنان بسیار خوبی دارد. فکر می کنم دیدار برابر این تیم برای ما خیلی خوبی بود. دیدار متعادلی بود اما می دانیم فوتبال همین است. در پایان باختیم اما به نتیجه در بازی دوستانه اهمیتی نمی دهیم. مهمترین موضوع این است که از چنین بازیهایی یاد بگیریم و دوباره این اشتباهات را تکرار نکنیم.

 

وی افزود: تلاش می کنیم از همه بازیهای دوستانه پیش رویمان نکته های جدیدی یاد بگیریم. ما بازیکنان بسیار جوانی داریم که تجربه بازیهای بین المللی زیادی را ندارند بنابراین این بازیها به ما خیلی کمک می کند و در پایان این بازیها تاثیرش را در جام جهانی می گذارد.

 

انصاری فرد درباره تصمیم اشتباه داور مصری در صحنه خطایی که روی او در هجده قدم تونس اتفاق افتاد گفت: این صحنه بخشی از بازی بود اما صد در صد پنالتی بود. داور اول قصد داشت پنالتی اعلام کند اما در ثانیه آخر نظرش عوض شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------