مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


پرز: رونالدو، در جهان بهترین و وارث دی استفانو استاخبار,اخبار ورزشی,فلورنتینو پرز

رئیس باشگاه رئال مادرید گفت: پنحمین توپ طلای رونالدو برای باشگاه و تمام مادریدیست‌ها در جهان یک افتخار و به رسمیت شناخته شدن است.

به گزارش ایلنا، فلورنتینو پرز که به همراه ستارگان سابق رئال مادرید در برج ایفل نظاره گر افتخارآفرینی کریستیانو رونالد بود، گفت: از اینکه به همراه بازیکنان سابق باشگاه اینجا بودم تا جایزه رونالدو را تماشا کنیم، خوشحالم.

 

وی ادامه داد: پنحمین توپ طلای رونالدو برای باشگاه و تمام مادریدیست‌ها در جهان یک افتخار و به رسمیت شناخته شدن است. کریستیانو رونالدو در جهان بهترین است و او تمام ارزش‌های رئال مادرید را نشان می‌دهد.

 

رئیس باشگاه رئال مادرید عنوان کرد: او به همراه آلفردو دی استفانو در تاریخ بهترین است. رونالدو وارث استفانو است و بعد از او مرحله جدیدی در باشگاه به دست خواهد آمد. رئال تیمی است که در جهان به رسمیت شناخته شده و ما با تعهد به پیروزی پیشرفت کرده‌ایم. یک رابطه زیبا بین باشگاه ما با لیگ قهرمانان و توپ طلا وجود دارد. رونالدو با اینکه یک توپ طلا در منچستریونایتد کسب کرده بود اما 4عنوان بعد او در اسپانیا تکرار شده است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------