آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
خدمات آرایشی و زیبایی
روانشناسی


میزبان افتتاحیه و فینال یورو ۲۰۲۰ مشخص شداخبار,اخبار ورزشی,یورو 2020

یوفا اعلام کرد که ورزشگاه المپیکو شهر رم، میزبان دیدار افتتاحیه یورو ۲۰۲۰ خواهد بود.

به گزارش ورزش سه، جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ به صورت گردشی در کشورهای حاضر در رقابت ها برگزار خواهد شد و به همین علت، دیدارها در ورزشگاه های کشورهای مختلف اروپا برگزار می‌شوند. حال یوفا، ورزشگاه‌های میزبان افتتاحیه و فینال رقابت ها را مشخص کرد.

 

در حقیقت، ورزشگاه المپیکو شهر رم به عنوان میزبان دیدار افتتاحیه و ورزشگاه ومبلی لندن به عنوان میزبان فینال جام ملت‌های ۲۰۲۰ معرفی شده اند. این اولین بار است که یورو به این شکل برگزار خواهد شد و ۱۲ کشور میزبان رقابت ها خواهند بود. علت برگزاری رقابت ها به این شکل، سالگرد ۶۰ سالگی آغاز آن است.

 

باکو و رم میزبان دیدارهای گروه A خواهند بود و دیدارهای گروه B در شهرهای کوپنهاگن و سن پترزبورگ برگزار می‌شود. آمستردام و بخارست میزبان دیدارهای گروه  C خواهند بود و دیدارهای گروه D در شهرهای گلاسکو و لندن برگزار می‌شوند. گروه E در بیلبائو و دابلین برگزار می‌شود و بوداپست و مونیخ، میزبان دیدارهای گروه F خواهند بود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------