مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


شفر: در نیمه دوم شخصیت‌مان را نشان دادیم/ با فرمانده‌ای مثل ابراهیمی شانس بالایی برای برد داریماخبار,اخبار ورزشی,شفر

سرمربی استقلال گفت: در نیمه دوم شخصیت خود را نشان دادیم و به تیمی که دارم افتخار می کنم.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از پیروزی سه بر دو تیمش مقابل پیکان گفت: ما در نیمه اول فوتبال خوبی اجرا کردیم ولی دقت لازم در ضربه آخر را نداشتیم. پاس های زیادی در محوطه جریمه دادیم ولی موفق نبودیم. یکی از مشکلات ما توپ های بلند حریف بود که در یک صحنه باعث شد سهرابیان خطایی کند که در نهایت منجر به گل آنها شد. آن ضربه با شانش وارد دروازه ما شد. ما در نیمه دوم شخصیت قوی خود را نشان دادیم و با وجود یک یار کمتر موفق شدیم بازی را عوض کنیم و به همین دلیل به تیمی که دارم افتخار می کنم.

 

وی افزود: یادتان هست دیروز گفتم چرا بایرن همیشه قهرمان می‌شود؟ چون تیم قدرتمندی است و یک دلیلش این است که مارتینز را دارد. ما هم کسی مثل او را داریم یعنی امید ابراهیمی که گل سوم را زد و از همه بیشتر جنگید و مبارزه کرد. وقتی این فرمانده را در زمین داشته باشید شانس و بخت بالایی برای پیروزی دارید. یادتان هست که بعد از ۱۵ دقیقه می خواستم تیام را به خاطر خطای شدیدی که بازیکن حریف مرتکب شد تعویضش کنم چون نگران بودم با این خطا مصدوم شده باشد. ما او را برای حذفی و لیگ قهرمانان لازم داریم. نگران شدم که شاید او مصدوم شود ولی او بسیار باهوش است و احساس کرد کسی می خواهد روی او خطا کند. هرچند او هم کارت زرد گرفت ولی به بازیکنانم گفتم که وقتی حریف روی شما خطا می‌کند، اعتراضی نکنید چون ممکن است داور به شما کارت زرد نشان دهد.

 

سرمربی استقلال اضافه کرد: به همه بازیکنانم تبریک می گویم و از آنها متشکرم. بیشتر از صددرصد وجودشان کار کردند. ما الهلال را بردیم و حالا در تهران هم پیکان را بردیم. این نشان می دهد تیم ما شخصیت بالایی دارد و از قدرت بالایی برخورداریم. ما می توانیم بازی را عوض کنیم و ببریم.

 

او در پاسخ به سوالی درباره قضاوت داور و اعتراضش به خورشیدی و کمک هایش اظهار کرد: شما شنیدید من چه چیزی به داور گفتم؟ شاید ما راجع به آب و هوا صحبت می کردیم. یا شاید راجع به تماشاگران صحبت می کردیم. وقتی بازیکنی مثل تیام در اوایل بازی یک خطای شدیدی رویش انجام می شود، این مسئولیت من است که از سلامتی‌اش محافظت کنم. من از داور پرسیدم که چه اتفاقی افتاد که تیام کارت زرد گرفت و داور هم گفت شاید او داور را لمس کرده است. وقتی شما از من فاصله دارید نمی توانید بفهمید چه چیزی بین ما رد و بدل شد. شما فقط نیمکت ما را می بینید یا نیمکت حریف را هم می‌دیدید؟ فکر می‌کنم شما به تیم ما علاقمندید که مدام از آن می پرسید.

 

شفر درباره اشتباهات حسینی در گل‌های خورده استقلال بیان کرد: او دروازه‌بان بسیار خوبی است. گل دومی که خورد، گل بسیار سخت و دشواری بود. شاید اول نورافکن باید یار را می بست و شاید هم پژمان کمی دیر رسید. من در تمرین هم به او گفتم که باید او در طول بازی مدافعان را هدایت کند. این موضوعی است که باید بیشتر یاد بگیرد و یاد هم می گیرد.

 

او درباره اخراج شجاعیان بیان کرد: درباره کارت زرد شجاعیان هم باید بگویم نمی‌دانم چرا کارت اول را گرفت. کارت دومش درست بود و داور کارش را خوب انجام داد ولی دلیل کارت اول را هنوز نمی دانم. داوری کار بسیار سختی است. من به همه داوران احترام می گذارم.

 

============

 

مجید جلالی: استقلال جرات پیدا کرد و بازی را برد/ کار شفر درست نبود

به گزارش مهر، مجید جلالی پس از شکست سه بر دو پیکان مقابل استقلال تهران در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال، درسالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران به خبرنگاران گفت: از بازیکنان تیمم راضی هستم چون فوق العاده بودند.

 

سرمربی پیکان تهران ادامه داد: در خط هافبک بازیکنان ۱۸ و ۲۰ و ۲۱ساله داشتیم. اصلا رتبه مهم نیست. با هافبک سه و نیم میلیاردی روبرو شدیم. امروز هم به تک تک بازیکنانم تبریک می گویم.

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در مورد اشتباهات امیرحسین صادقی در خط دفاعی پیکان گفت: مطمئن هستم اشتباهاتش عمدی نیست. او بد بود اما دوسال برایمان خیلی خوب بوده است و این روزها هم پیش می آید. باید بگویم اگر آنها روی ضربه ایستگاهی به گل نمی رسیدند هرگز نمی توانستند به گل برسند. بعد از آنکه مساوی شدیم کمی جرات پیدا کردند و بازی را بردند.

 

جلالی در ادامه تصریح کرد: آنها در نیمه دوم خوب بودند. استقلال برد و به آنها تبریک می گویم. اما باز هم می گویم حقمان باخت نبود.

 

وی درباره بحثی که در انتهای بازی با وینفرد شفر پیدا کرد خاطرنشان کرد: چنین رفتاری پسندیده نیست که وقتی داور در عدالت کامل سوت می زند سمت او هجوم ببرند. سمت داور بازی رفتن درست نیست. فحاشی علیه او صحیح نیست. او منصفانه قضاوت کرد. شفر چرا بین دو نیمه سراغ داور رفت. در بازی رفتمان داور پنالتی گرفت اما مگر ما شلوغ کاری کردیم؟ آقای خورشیدی فقط خواست منصفانه قضاوت کند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------