آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی

برانکو: برای دیدار با السد باید به شرایط نرمال برگردیم/ دیدار با نود ارومیه می‌توانست بحران‌ساز شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برای دیدار با السد 5 روز فرصت داریم تا به شرایط نرمال برسیم. به گزارش فارس، برانکو…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


مدیر حقوقی باشگاه پدیده: پیگیر ماجرای کسر ٦ امتیاز هستیم/ به یکباره که حکم صادر نمی‌شود!اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال پدیده مشهد

مدیر حقوقی باشگاه پدیده خراسان در واکنش به کسر 6امتیاز از سوی فیفا گفت: مستنداتی در باشگاه وجود نداشته است و به یکباره رای اعلام شده است و ما پیگیر حل این موضوع هستیم.

به گزارش ایلنا، دکتررضا شاه منصوری درخصوص حکم کسر ٦ امتیاز از تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: از ابتدای فصل بدنبال حل پرونده بازیکنان خارجی خود از فصل های قبل هستیم و توانستیم برخی از آنها را حل نمایید و الباقی با توجه به تفاهمی که با بازیکنان و وکلای انان انجام شده به زودی این پرونده ها هم بسته خواهد شد.

 

وی در خصوص زوران کنزوویچ اظهار کرد: در این رابطه متاسفانه از فصل های قبل در باشگاه به صورت منسجم و جدی پیگیری در این خصوص نبوده و اصلا مستنداتی که گویا باشد در باشگاه وجود نداشته است و به یکباره رای اعلام شده است و ما پیگیر حل این موضوع هستیم.

 

وی افزود: اتفاقا در دوره جدیدمدیریت باشگاه در فصل جاری یکی از اولویت ها بحث حل و فصل این موارد بوده است و مبالغی پرداخت شده است و این روند همانطور که گفتم در حال انجام و تعیین تکلیف بود که به یکباره از بازیکنی که طی یکسال گذشته هیچ نامه ای نیامده بود رای برای ما ارسال می‌شود.

 

شاه منصوری در پایان گفت: طی چند روز آینده تکلیف این مهم را روشن خواهیم کرد و نمیگذاریم شکایاتث که از قدیم برای باشگاه پدیده به ارث گذاشته شده است ما را از هدفمان در این فصل عقب بیندازد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------