آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

جدول گروه B؛ ایران به رده سوم سقوط کرد/نبرد مرگ و زندگی با یاران رونالدو+عکس

با شکست ایران مقابل اسپانیا جدول گروه B منتشر شد و تیم ملی از صدر به رده سوم سقوط کرد. به گزارش فارس، روز دوم رقابت‌های گروه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


محرومیت ۳ جلسه‌ای در انتظار سیمئونهاخبار,اخبار ورزشی,دیگو سیمئونه

روزنامه آس اسپانیا خبر داد که سرمربی اتلتیکو مادرید به خاطر حرکاتش علیه داور بازی مقابل آرسنال محرومیتی ۳ جلسه‌ای در انتظارش است.

به گزارش فارس، تیم فوتبال آرسنال شب گذشته در بازی رفت نیمه نهایی لیگ اروپا در ورزشگاه امارات میزبان اتلتیکو مادرید بود که این دیدار علی رغم ۱۰ نفره شدن روخی بلانکو در دقیقه ۱۰ بازی ولی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 

در این دیدار پس از اخراج ورسالیکو بازیکن اتلتیکو مادرید، دیگو سیمئونه، سرمربی روخی بلانکو اعتراضات شدیدی را علیه تورپین، داور بازی انجام داد که در نهایت داور او را از نیکمت اخراج کرد.

 

روزنامه آس اسپانیا امروز خبر داد که سیمئونه به خاطر حرکاتی که شب گذشته علیه داور بازی انجام داد بنا به قانون یوفا محرومیتی ۳ جلسه ای در انتظارش است. اگر داور بازی هر گونه توهینی را از سوی سیمئونه به یوفا گزارش کند محرومیت او قطعی خواهد بود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------