پاسخ عجیب باشگاه استقلال به نامه جباری (+عکس)اخبار,اخبار ورزشی,مجتبی جباری

باشگاه استقلال به نامه شکایت مجتبی جباری پاسخ عجیبی داده است.

به گزارش ورزش سه، مجتبی جباری چند وقت پیش نامه ای به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال زد و در آن وضعیت خود را به این کمیته شرح داد. او در این نامه برای کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شرح داد که باشگاه استقلال ماه ها است به او اجازه حضور در تمرینات را نمی دهد و البته باشگاه هیچ اقدامی برای روشن کردن تکلیف او انجام نمی دهد.

 

نکته مهم ماجرا این است که بعد از این نامه باشگاه دو نامه (که در زیر منتشر شده است) به منزل مجتبی جباری ارسال کرد و از او خواسته شد که دوباره تست پزشکی بدهد و البته بابت مصاحبه هایش علیه باشگاه استقلال باید به کمیته انضباطی مراجعه کند.

 

اما نکته عجیب ماجرا نامه ای 6 بندی است که باشگاه استقلال در جواب شکایت مجتبی جباری خطاب به رییس سازمان لیگ زده است، نامه ای که در بند اول آن آمده است که جباری از تاریخ اول مهرماه در تمرین استقلال شرکت نکرده است و برای این موضوع هم عذرموجهی نیاورده است.

 

این ادعا از آن جهت بسیار عجیب است که باشگاه استقلال حدودا 20 روز قبل از ارسال نامه به سازمان لیگ، در نامه ای که به خانه جباری ارسال کرده بود از او خواسته بود دوباره تست پزشکی بدهد و بنابراین حضور او در تمرینات موضوعیت پیدا نمی کند.

 

اما عجیب تر بند ششم این نامه است، بندی که در آن آمده است نه تنها باشگاه ممانعتی از حضور او در تمرینات نکرده است، بلکه به موجب نامه سرپرست تیم فوتبال استقلال او باید در تمرینات شرکت می کرده است.

 

این اتفاق عجیب در حالی افتاده است که هیچ کدام از مسئولان باشگاه استقلال تا کنون مصاحبه ای در رسانه ها در مورد بازگشت جباری انجام نداده اند و حتی حسن زمانی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال چندی پیش در گفت و گو با یکی از رسانه ها گفته بود تا نیم فصل تکلیف جباری مشخص می شود.

 

به جز این جباری بارها در مصاحبه هایش فریاد زده است مدیران باشگاه دلیل کنار گذاشتن او از تمرینات را صراحتا اعلام کنند و هنوز کسی دقیقا نمی داند که دلیل کنار گذاشتن او از تیم چه بوده است.

اما سوال اصلی این است که اگر جباری از حضور در تمرینات استقلال سر باز زده است، چرا در این مدت باشگاه هرگز فدراسیون فوتبال را در جریان این تخلف آشکار قرار نداده بود و این بازیکن بدون هیچ منع قانونی اجازه شرکت نکردن در تمرینات را داشته است.

 

گفتنی است در طول 3 ماهی که جباری اجازه حضور در تمرینات را ندارد فقط 10 روز پیش از طرف شفر با او تماس گرفته و اعلام شد سرمربی آلمانی استقلال قصد دارد او را ببیند و این تنها تماس با 8 محبوب استقلال در این 3 ماه بوده است.

 

البته ما این حق را برای مسئولان استقلال قائل هستیم که توضیحاتی در مورد اتفاقی که در این مدت بین آنها و جباری افتاده است ارائه کنند.

اخبار,اخبار ورزشی,باشگاه استقلال تهران

اخبار,اخبار ورزشی,باشگاه استقلال تهران

اخبار,اخبار ورزشی,باشگاه استقلال تهران

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------