مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال؛ شکست قعرنشینان و ادامه بردهای پتروشیمیاخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر بسکتبال

هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال با برتری تیم‌های شهرداری تبریز، پتروشیمی بندر امام، دانشگاه آزاد و یس آل گرگان به پایان رسید.

به گزارش مهر، در چارچوب هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر بسکتبال در آبادان، تیم نفت میزبان شهرداری تبریز بود. در این دیدار شاگردان مهران حاتمی در تیم شهرداری تبریز همچون دیدار رفت و این بار با نتیجه ۱۰۲ بر ۹۰ حریف مدعی خود را شکست دادند. تبریزی ها با کسب این پیروزی در رده دوم جدول باقی ماندند.

 

پتروشیمی بندر امام نیز در این هفته از رقابت ها به مصاف رعد پدافند هوایی رفت. این بازی با نتیجه ۸۶ بر ۵۶ به سود پتروشیمی به پایان رسید تا این تیم همچنان بدون باخت در صدر جدول باقی بماند. شکست امروز، یازدهمین باخت رعد پدافند در این از مسابقات بود.

 

شهرداری گرگان نیز یازدهمین باخت فصل خود را در مصاف با دانشگاه آزاد متحمل شد. در این بازی که در تهران برگزار شد گرگانی ها با نتیجه ۶۰ بر ۶۳ شکست خوردند. این نتیجه در حالی رقم خورد که دیگر نماینده گرگان در این هفته از مسابقات صاحب سومین برد خود شد. یس آل گرگان در دیدار خانگی امروز مقابل نیروی زمینی با نتیجه ۶۹ بر ۶۲ صاحب برتر شد.

 

در هفته دوازدهم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور، تیم مهرام استراحت داشت.

 

نتایج هفته دوازدهم:

دانشگاه آزاد ٦٣ _ شهرداری گرگان ٦٠

یس آل گرگان ٦٩ _ نیروی زمینی ٦٢

رعد پدافند ٥٦ _ پتروشیمی ٨٦

نفت آبادان ٩٠ _ شهرداری تبریز ١٠١

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------